Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha rendezett,...

Mit tegyek, ha rendezett, normális hátterű fiatal férfiként költöznék albérletbe, azonban csomó helyen kizáró ok a nemi identitásom?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 01:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

8-9-es fején találta a szöget.

Nő vagyok, nem vagyok elhízva, normálisan nézek ki, tehát a legtöbb kiéhezett perverz fac számára ideális jelölt vagyok.

Ha tudnátok, hányszor volt olyan, hogy egy teljesen átlag, piaci áron hirdetett, semmilyen szempontból nem gyanús hirdetésnél megkaptam megtekintésnél, hogy máshogy is lehet rendezni a bérleti díjat, meg a kedvencem, mikor papó feltöltötte a fotókat a töküres, tiszta garzonról, majd megtekintésnél kiderült, hogy amúgy ő nem kiadja a lakást, hanem lakótársait keres, és hát finoman szólva nem volt tiszta a lakás, nem tudom, papó mióta lakta, vagy mikoriak a képek, de ahhoz képest vastagon állt a zsír pl. a tűzhely felett. Vagy, mikor a tulaj a szomszéd utcában lakik, és random beengedi magát szombat reggel hétkor, mikor te az alvós ruhádban nézed a spongyabobot másnaposan, és még ő van felháborodva, mikor kizavarod, hogy egyrészt mifaért tartózkodik itt, meg hogy gondolta, hogy bejön jelzés nélkül, másrészt meg legalább addig takarodjon ki, míg felveszek rendes ruhát.


Kérdező, sajnálom, hogy ezen mész keresztül, de legalább nem adják ki neked a lakásukat a fentebb leírt fackalapok, rengeteg stresszt megspórolsz ezzel. Transz vagy?


Aki azt írta, hogy egy nő jobban kordában tartja a lakást, igen, ez egy általános tévhit, a volt lakótársaim 90%-a nő, és nem, nincs így :D

2023. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Be kell hazudni, hogy van barátnőd. Vagy ha van egy közeli nő barátod megkérheted, hogy menjen el veled és játszátok el, hogy egy pár vagytok.


Mi így csináltuk az egyik barátommal. Az ok, hogy nem került rá az én nevem is a bérleti szerződésre az az volt; hogy hát ha esetleg külön mennénk a “párom” fizeti tovább a lakást.


Ha meg szerződéskötés után megkérdezi, hol a barátnőd megmondod, hogy hát szakítottunk.

2023. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
Mégis honnan tudnák hogy kikhez vonzódsz? Lehet hogy csak szimplán nem tűnsz megbízhatónak.
2023. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok, nem kell túlgondolni.
2023. máj. 20. 00:40
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
a kérdező egy férfi aki nő, tehát tulajdonképpen homokos
2023. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%

Tehát az a bajod, hogy azért nem adnak neked ki lakást, mert hetero férfi vagy?

Ez biztos nem lehet ok. Valószínűleg valami más oka van.

2023. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
Valszeg az arc tetko
2023. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.


De nagyon sokan nem akarnak egyedülálló heteró férfinek kiadni lakást, a bulik meg ilyenek miatt (előítéletesség)


Ezért írtam azt, hogy úgy sokkal előbb kiadják neki, ha kamu barátnővel megy.

2023. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

En tavaly 1 alberletbe akartam koltozni. Mikor szemelyesen talalkoztunk akkor mondta hogy o 1 max 2 25-30 koruli nore gondolt. Ugyhogy en szepen el koszontem tole es le leptem iden sikerult 1 "normal" alberletet. A gazda es a szomszedok aranylag normalisak, es aranylag ki fizetheto.

19L

2023. szept. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!