Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újonnan beköltözött szomszéd...

Újonnan beköltözött szomszéd esetén kinek illik ráköszönni a másikra?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, 30 körüli nő az új szomszéd. Azt hiszem, ez még nem akkora különbség, hogy a fiatalabb köszön szabályt kelljen használni. Az sem biztos, hogy megvan 30. Lehet csak idősebbnek néz ki.

Szerintetek is az új szomszédnak kéne először?

Együtt csuktuk az ajtót, de nem köszönt nekem. Ezért én sem neki. Illet volna köszönnöm, vagy neki illet volna kezdenie?


2023. máj. 26. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges. Eddig is meg

voltál nélküle, ezután is mmegleszel. Gondolom most vált el.

2023. máj. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én pasiként azon gondolkodnék, ha egyedül lakik vajon mennyit maszturbál.
2023. máj. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kitana. ***** válasza:
84%
Biztos 22 vagy, nem 66? Köszönjön az, aki először ránéz a másikra aztán le van tudva, nem kell túlbonyolítani és ilyen hülyeségek miatt azonnal utálni az új szomszédot. Lehet a költözés miatt épp azt se tudta hol áll a feje mert még ezer dolga van vagy bármi.
2023. máj. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azon problémázok, hogy ő nem köszönt. XD Hanem remélem nem ciki, hogy én nem köszöntem. Ez van.
2023. máj. 26. 06:07
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Van, akik át is mennek ilyenkor bemutatkozni, új szomszédként.

Ő meg nem is köszön....

Ha sokkal jobban nézel ki nála, neked annyi. :)

2023. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: "Ha sokkal jobban nézel ki nála, neked annyi" Miért?
2023. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kb egyformán nézünk ki. Még az arcunk is, a hajunk színe és a hajhosszunk, meg az alkatunk is hasonlít. Annyi, hogy szerintem idősebb egy 8-10 évvel. Mellesleg tuti nem ilyen miatt nem köszönt, lehet kicsit magának való vagy valami. Csak félek, hogy én voltam a bunkó, vagyis annak könyvelt el, mert nem köszöntem rá.
2023. máj. 26. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen a társasházi élet, nekem eléggé patkányok a szomszédaim.
2023. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legtöbb társasházban már teljesen ötletszerű ki, kinek hogyan köszön. Sokan egyáltalán nem köszöngetnek. Én is csak visszaköszönök ha köszönnek, de egyébként nem köszönök senkinek. Attól mert tök véletlenül egy társasházban lakunk még semmi közünk egymáshoz. Jó eséllyel őt sem érdekli, hogy nem köszöntél.
2023. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Legközelebb köszönj rá. Lehet asse tudta, hogy ott laksz. Mostmár látott párszor, akár köszönhettek is egymásnak
2023. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!