Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutya beköltözött...

A szomszéd kutya beköltözött a kertünkbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szomszéd fél napot dolgozik, másik felében a kocsmában van... a kutyáját 1 hete hozta, kicsi még, átfér minden lyukon, kerítés között/alatt, és állandóan nálunk van, éjjel az ajtó előtt nyüszít és oda is szarik. Mit csináljak?
2014. nov. 3. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Javìtsd meg a kerìtèst. Olcsóbb alternatìva: villanypásztor.
2014. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
ajandekozd oda valakinek, akinek kell. Kobor kutya az...
2014. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy találhatnék neki új gazdát? Meg persze úgy hogy a szomszéd meg ne tudja, szóval nagyon nem hirdethetem...

A kerítést nem tudom megjavítani mert semmi baja... csak épp olyan hogy átfér a kutya közte. Ma már kétszer visszavittem, és most megint itt nyüszít. Gondolom fázik, mert be akar jönni mindenképp. :/

2014. nov. 3. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
hívd ki az állat mentőket
2014. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Láthatóan a szomszédot kicsit se érdekli a kiskutya sorsa, ha nem a ti oldalatokon lenne rossz a kerítés, akár az utcára is kiszökhetne, ott meg ellophatják vagy elüthetik. Nem biztos hogy egy ilyen kemény alkoholista mellett jó kezekben van. Szerintem ha még sokszor megtörténik ez, hívd az állatmentőket, és ha kérdi a szomszéd hogy hova tűnt a kutya, vállat vonsz, nem tudod, megszökött.

De mivel a kutya az ő tulajdona, egyelőre elég lenne megjavítani a kerítést.

2014. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Fogadd be.
2014. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!