Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Beköltözött a lakásba egy...

Beköltözött a lakásba egy hajléktalan a szomszéd szobába a lakótársamhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lakótársam barátja, büdös, iszik, kosz van, rémálom. A főbérlő NEM engedte meg hogy bárki odaköltözzön, de a főbérlő nem lakik itt. Mit tehetnék? Ha szólok a főbérlőnek hogy rugja ki, akkor a lakótárs, vagy a csöves is rámtámad.

Ha meg ide hívom valaki okkal a főbérlőt, akkor tuti csukva lesz az ajtajuk, és nem ér semmit.

Hogy rugassam ki a csövest és a lakótársat, úgy hogy ne gondolják hogy benne van a kezem?


2014. jún. 3. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mond el a főbérlőnek és kérd meg, hogy ne mondjam el, hogy te mondtad el.
2014. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kiderül, rájuk kérdez hogy ki ez. azt válaszolják majd hogy csak 1 haver, dvd-znek. rákérdez hogy csöves és lebukok.
2014. jún. 3. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mond azt a tulajnak a szomszédok panaszkodtak a csöves miatt. Ő is ezt mondja a lakótársadnak, a szomszédok panasza miatt jött, és tud a dologról.
2014. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szomszéd!! ez zseniális ötlet! tényleg van hogy részegen éjjel dübörög meg a lépcsőházban alszik.

Megkenem a szomszédot, hogy szóljon a főbérlőnek és panaszkodjon.


De várok még ötleteket. előre is köszi

2014. jún. 3. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

A helyedben ott hagynám az albérletet ha a lakótársad is ilyen igénytelen, hogy eltűri azt a csövest.

Szóljál nyugodtan a főbérlőnek végülis te is fizetsz és a pénzedért szeretnél normálisnak élni. A lakótársadat meg a csövest tedd helyre ha hőbörögnek. Ha lány vagy akkor meg csak van 2 jobb kiállású fiú ismerősöd akik felmennek és leállítják őket.

2014. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben hagynám őket, és keresnék egy jobb albérletet....
2014. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én se ragaszkodnék az albérlethez. Rád támad alatt mit értesz? Szólnék, és a főbérlő kib..ssza mind a kettőt.
2014. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
a szomszédos ötlet is jó. szerintem nem kell megkenni a szomszédot, elég ha elmondasz mindent a főbérlőnek, és mondd neki, hogy mondja azt, hogy a szomszédtól hallotta. amúgy nem kell ehhez csövesnek lenni, simán azért kiteheti, mert engedély és szerződés nélkül odaköltöztetett valakit. én a helyedben nem hagynám el a lakást. úgy lennék vele, hogy nehogymár más hülyesége miatt én költözzek el.
2014. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elhagynám a lakást. Nem tudom milyen csöves, de nekem ne hozzon senki tetvet, TBC meg ilyeneket. Én ilyen esetben biztos nem önérzeteskednék. Szólnék a főbérlőnek és azt is megmondanám, hogy költözök, mert nekem akkor se kéne ez a lakótárs, ha ezt a csövest kiteszik. Majd akkor jön másik, vagy ugyanez, csak nem 0-24-ben hanem mondjuk 12-16 órára egy nap, hogy ne mondhassa senki, hogy ott lakik.
2014. jún. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!