Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha jóban vagy a szomszédoddal,...

Ha jóban vagy a szomszédoddal, akkor melyik a jellemző rád ezekből?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Csak köszöntök egymásnak
Pár szót váltotok is egymással
Hosszabban is szoktatok beszélgetni, át is jártok egymáshoz
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a harmadik. A jóban vagyunk nálam ott kezdődik, hogy nem felszínes ismeretség. Mi szabadság alatt etetjük egymás állatait vagy hasonló szintű szívességek beleférnek. Akivel csak köszönünk azzal semmilyen viszonyban nem vagyunk, csak közel lakunk egymáshoz.
2023. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köszönünk, de ennyi, szomszédok vagyunk, nem haverok. Ettől még megteszünk egymásnak apróbb szívességeket, pl csomagot átvenni, segíteni cipekedni, szólunk, ha mondjuk égve hagyta a kocsi lámpáját, ilyesmik.
2023. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van akivel sokat beszélgetek, van akivel csak köszönünk egymásnak, de a felső szomszédaim debilek, azoknak nem köszönök.
2023. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 kivétellel (ebből egy a szüleim és én) csak idősek laknak ebben a lépcsőházban, a nálam kicsit idősebb fiataloknak is egy ideig köszöntem, de mivel nem tudták viszonozni sosem, már nem (egyikükkel más gond is van).

A többi itt lakó normális, és rendszeresen leállunk beszélgetni, vagy legalább pár szóra. Csomagátvétel egymásnak is gyakori, és arra is akadt példa, hogy pár néninek segítettem felhordani a bevásárló szatyrait. Egy hihetetlenül aranyos és fiatalos néni volt, szegény pár éve ment el, akivel anya párszor receptet cserélt, meg sütit vittek egymásnak és néha át is jött hozzánk.

2023. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!