Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a bajuk ezeknek az embereknek?

Mi a bajuk ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés
Tele van a GYK olyan kérdésekkel hogy "Utálod magyarországot te is utálod magyarországot puti hej putri hej lelépek külföldre..." Értem, hogy lehetne jobb is a helyzet, hogy már a románok is lehagytak, hogy nem a legjobb itt, de mi ez a bőgés? Naponta jönnek a "külföldre koccolok" kérdések, mégis itt maradnak, mert dolgozni külföldön sem szeretnének, beszélni pedig magyarul sem nagyon tudnak, nem angolul. Mi a bajuk ezeknek a majmoknak?

2023. máj. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Mi a bajuk ezeknek az embereknek?

Mi a bajuk ezeknek a majmoknak?

Most akkor melyikre vársz választ? Tipic fellengzös fidesznyik szöveg. Vagy dolgozol a krumpliért?

2023. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Te sem vagy különb tőlük..sőt..

Miért rinyálnak?Mert tényleg ez az ország a legszarabb lassan európában,vagyis a vezetése,akik teljesen tönkreteszik.

Én is itthagytam 10 éve,sajnos haláleset miatt kellett visszajönnöm,és a faterral maradok egy darabig..de az életszínvonal itthon gyalázat,a munkabérek,a közüzemi számlák,az árak a boktokban..borzalmas.Én csak egy sima melós vagyok külföldön is,hegesztő,mégis olyan körülmények között élek ott,hogy itthon ugyanazért az elvégzett munkáért kapott pénzből soha nem tehetném meg..3800-4200 font között keresek,1100 a kétszobás ház amiben élek,kifizetem a számlákat,és még úgyis marad átszámolva kb 1 millió forint amiből nagyon kényelmesen,szépen megélek,megyek télen-nyáron üdülni,rendszeresen járok éttermekbe,wellness hétvégék stb,stb..itthon soha nem engedhetném meg magamak,abból a 3-400k forintból amit hegesztőként keresnék itt észak-keleten...tehát jogos az emberek felháborodása.

2023. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Kérdésedben benne is a válasz. Mert lusta, buta emberek, ingyen kéne nekik a gazdagság. Aki itt tróger, az külföldön is az marad.
2023. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!