Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A homofób embereknek mi bajuk...

A homofób embereknek mi bajuk van a LMBTQ+ közösséggel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 17:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
20%
Ezeket nyomják reklamok(kokakóla) filmek sorozatok évek óta és erőltetett politika miszerint különbek feljebb valók a hétköznapi embertől . Legyenek büszkek arra hogy pofátlan gatlastalan hiszterikák , hazai felhozatalban Osvát Zs meg Járai M de Lakatos M leszerepelt ,állandó gusztustalan videlkedésük miatt , de ezeket a selejteket istenitik. Túlmutat a jelenlétük a kitalált kirekesztésen (ami legtöbb esetben gúnyos buzhiviccekben kimerült ) . Társadalomzüllesztés műbalhé a szerepük .
2023. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%
Az LMBTQ+ közösséggel semmi. Az LMBTQP+ propagandával van bajunk. Nektek már ez is homofóbia.
2023. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem a közösség a lényeg. A lényeg, hogy legyen kit utálni.

Egy másik közösség utálatának csoportépítő hatása van.

2023. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Kólauborkával ***** válasza:
17%

Csak annyi, hogy ök elhiszik, hogy hormonterápiával és néhány vágással megtudod változtatni a biológiai nemedet.

Nos, aki így vélekedik az számomra zárt osztályra való, ugyan úgy helikopternek vagy kiscicának is képzelhetné magát, nagyjából ugyan annyira kivitelezhetö a kettö…


Ismerek ilyen embert, és hát, hogy is mondjam, nem lett ellenkezö nemü, mostanra ö is elhiszi…

2023. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
16%

Az LMBTQ közösségnek mi baja azzal hogy a kisgyermekeknek van biológiai nemük miért zavarja őket és miért akarja erőszakos propagandával megváltoztatni a fogantatáskor kialakult biológiai nemet???


Miért korlátozzák a kötelességük teljesítésében és szankcionálják a szülőket vagy nevelőszülőket ha szembemennek az LMBTQ által befolyásolt rendszerrel???

2023. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
73%

LMBTQ+ közösséggel még sok melegnek, biszexnek is baja van, vannak kulturált nem heteroszexuális emberek. Ez olyan mint hogy lehetünk jobboldaliak, de mégsem leszünk nácik automatikusan, érted?

Ugyan olyan erőszakos gátlástalan propaganda, mint anno az antiszemitizmus, de nem tanul a vadnyugat, hogy egy ideológiát, bármennyire is akarják, nem lehet mindenki torkán lenyomni.

2023. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
20%
A világon semmi. A propagandával van bajuk.
2023. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy vettem észre, hogy nincs bajuk a propagandával. Simán végignézik a netfilixes, meg diznipluszos filmeket, pedig szerintem ott 100%-ban ez megy. Meg hát alapból mindenhol. Inkább csak a melegekkel van bajuk. De csak azokkal, akik felvállalják. Akik nem vállalják fel, és dugnak velük, azokkal nincs bajuk. Tehát tulajdonképpen az őszinteséggel van bajuk.
2023. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
23%
#8 Én speciel nem nézek meg olyan filmet/sorozatot, amiről tudom, hogy erőltetett, propagandacélú buzulás van benne.
2023. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb netflixes meg disney-s buzulás kimerül két mondatban.
2023. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!