Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk az embereknek ha...

Mi bajuk az embereknek ha alkudozom? Ti sosem alkudoztok?

Figyelt kérdés
Nekem ennyit ér meg és kész. Én meg azt nem tudhatom, hogy belemenne-e. Ezért rakérdek.
2022. febr. 14. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amikért lehet alkudni, másért meg nem. Attól függ, hogy te mire alkudsz.
2022. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hol alkudozol és mennyire vagy pofátlan?
2022. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj vazeg, hogy az ár meg van adva és kész. Mit képzelsz magadról, hogy NEKED ennyit meg annyit ér? És? Ki nem szarja le? Senki nem vagy. Ha nem tetszik az ár, egyszerűen nem kell megnézni se és csókolom.

Én azonnal leszerelek minden szarrágó szerencsétlent. Megmondom, hogy fix, nem lesz kevesebb. Persze hozzáteszem, ezt már előre jelzem pl egy Jófogáson. Ha utána még így is van pofája licitáláson érezni magát, hát felvilágosítom, hogy nem azon van.

2022. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Pl 2500Ft-os könyvet 1500-re.

Érdekes, mert sokan belemennek, és szokták 1000-ért hirdetni. Persze arról lekések.

Hármas te hogy felbszódsz😂

Jót röhögök az ilyen fazonokon. Nem lehet könnyű életed.🙄

Leszereled a picsát, hülye. Kb ennyit érsz. Verekedni tudsz Na ugye, hogy nem. Nevetseges vagy.

2022. febr. 14. 12:24
 5/26 anonim ***** válasza:
40%
Én is megpróbálok...
2022. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, hogy alkudozol. A baj az lenne, ha pofatlanul tenned ezt. Minden adasvetel kozos nevezoje az arkepzes. Egy ugyes elado kepes olyan realis arat kepezni, ami megbir nemi realis alkut. Az alku erzese a vevo reszerol fontos pozitivum az eladora nezve. Nyilvan egy pofatlanul tularazott termek pofatlannak tuno alkuhoz vezet, de ez inkabb vita targya lesz, mint megegyezes. Az ilyenbe bele sem szabad menni.
2022. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most olvastam vissza, a ciganykodas (4) nagyon hasonlo a pofatlansaghoz... :)
2022. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen fölényeskedő fsztarisznyáknak akkor sem szoktam odaadni, ha amúgy korrekt árat mond. Áll a szőr a hátamon a tenyérbemászó fajtától.
2022. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
99%

2500 forintos könyvet 1500-ra az szerintem már igenis pofátlan. Ha 4-et vennél, de 8000-ért vinnéd el, az még rendben van, de az eredeti árból nem szedünk le 40%-ot, közel a felét.

Tudom, hogy ez csak egy példa, de ez mondjuk pofátlan példa.

Ha az eladó kiírja, hogy az ár fix, akkor az nem alku tárgya, az valóban fix, nincs vita. Egyéb esetekben normális keretek között lehet alkudozni

2022. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Amúgy eszrevettem, hogy a férfiak mindig odaadják, a nők meg felbszódnak. Tök nevetségesek. Érezni a válaszukból. Olyankor mindig írok nekik meg valamit amin megint felhúzzák magukat. Megérdemlik. Ha normálisan regalánának továbbállnék.

És olyan uták. Logikátlan, értelmetlen amiket írnak érvként. Lehet valami vidéki tanulatlan prasztok. Sose tudom ilyenkor eldönteni. De hogy nem jogot végeztek az is biztos.

És csodálkozik, hogy a terméke még több hónap után se kel el.

2022. febr. 14. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!