Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A tulaj minden nap hajnali...

Zizi57 kérdése:

A tulaj minden nap hajnali 5-6 orakor reggel rohan le a lepcson,huza a szeket a koves konyhan mar evek ota felebreszt ,,beszeltem vele ,de semi -. A tulaj ezen kivul fur ,farag ,hetvegen ,,unnepkor egesz napokat ,,nem tudok piheni tole. Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Nehez fizikai munkat csinalok,66 eves vagyok ejszakas is

#unnep zajos tulaj #hetvege zajos tulaj
2023. máj. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Minek dolgozol te még 66 évesen is?
2023. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Hajnali hat nem létezik, már bocs, az emberek nagy része ekörül kezdi a napot, nyilván ő is reggelizik a konyhában.

Sajnos te élsz az átlagtól eltérően, neked kell alkalmazkodnod ilyen dolgokban, vegyél ki pl egy kis házat, ahol nincs közvetlen szomszédod. Amúgy se túl valószínű, hogy neki a sajátjában van kedve lábujjhegyen járkálni napközben, mert te alszol.

Én is dolgoztam éjszaka, váltott műszakban, ugyanezek a problémák megvoltak, de nem elvárható, hogy mindenki hozzám, azaz egy emberhez igazítsa a napi programját.

2023. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresel egy másik albérletet
2023. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!