Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ébreszti így magát a...

Miért ébreszti így magát a kolis szobatársam?

Figyelt kérdés
Beállítja az ébresztőt reggel fél hétre és negyed nyolcig ötször benyomja a szundit. Ennek mi értelme? Arról nem beszélve, hogy én is felébredek rá hatszor, pedig ma 9-ig akartam aludni.

2022. nov. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert nincs ereje felkelni az első csörgésre.
2022. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert béna, és még nem gondolt rá, hogy átállítsa. Elég fél hétkor valami diszkrét halk ébresztő, majd még egy ébresztőt beállítani, mondjuk negyed nyolcra a biztonság kedvéért. Próbáld vele megbeszélni.
2022. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is így szoktam, mert így szeretek felkellni.
2022. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló! Értem én, de mit szólnál ha én meg hajnali négykor kelnék és háromtól kezdve 10 percenként szólna az ébresztőm?
2022. nov. 8. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, mivel nem lakom veled. Ha problémád van a lakótársaddal, akkor jelezd neki.
2022. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is így tudok csak felkelni sajnos
2022. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is kb. így vagyok.

Fel kell kelni 7kor, de beállítom az ébresztőt akár 6ra is.

Miért? Mert számomra *urva *zar, hogy kinyitom a szemem mondjuk 7:00kor és már vágódjak is ki az ágyból.


Nyilván, ezért is tud rossz lenni a szobatárs-téma. Neki ez kell, neked meg ez idegesítő. De ha azt teszi, amit te mondasz neki, lazán elalszik.

Talán annyit lehetne, hogy vegye halkabbra az ébresztőt. Már ha arra felkel, mert lehet, arra se kel fel.

2022. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Mert másokra tekintettel nem lévő majom.


Exem is pontosan ilyen volt. Ő 7-re járt dolgozni, én 9-re. De 6 és 6:20 között minimum 8x szólt a szundija.


Együttélésünk második hetében megmondtam neki, hogy ha még egyszer eljátssza, akkor kibxom a telefonját az ablakon.

Vagy akkor nem alszunk együtt. Oldja, meg, nem érdekel, de engem lesz szíves nem felkelteni 1,5 órával előbb.

2022. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!