Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ikerhazban lakunk, a haz...

Ikerhazban lakunk, a haz másik oldalán kisgyerekes család lakik. Normális az, hogy a gyerekek játékai folyton a bejárati ajtónk elott vagy a parkholonkben (mindenkinek saját parkolóhelye van) vagy az udvarunk elott sorakoznak?

Figyelt kérdés

Többször megkértük a családot, hogy ne hagyjak ott a játékokat, bicikliket, másnapra mindig ugyanott volt minden. Gyerekeknek medencét állítanak fel (pontosan a mi udvarunk elott - van egy kis zöld terület, varos tulajdona). Minden nap az az érzésem, hogy gyerekzsúr van a szomszédban, ablakot nem tudunk nyitni a lárma miatt, udvarra kimenni meg csak este, amikor a gyerekek mar alszanak.

Tehetünk valamit ez ellen?

Elviselem a gyerekeket, az sem zavar, ha játszanak, viszont ami sok az sok, az ember bezárkózik a hazában, vagy elutazik hétvégén, csak hogy nyugalma legyen....

(fiatal par vagyunk mi is, viszont nem szeretnem mar most azzal tölteni a napjaimat, hogy játékokat tologatok az ajtom elől ha ki/be szeretnek menni a házból)



#gond #zaj #gyereklarma #larma
2023. jún. 3. 21:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

kutyamat szüleimnek hagytam, mert ahogy kiengedtem az udvarra a gyerekek vizipisztolyal lottek, persze hogy ugatott o is, erre meg a kedves anyuka rendőrt hívott ram, hogy a kutya egész nap ugat. na meg szép, mikor egész heten, minden nap gyerekzsúr van itt.. meg a gyerekek vízzel lövöldozik meg kiabálnak neki.


az ellen lehet e valamit tenni, hogy csak az o gyerekei legyenek itt, ne az egész utca nálunk játszon?

en megértem, hogy néha napján átjönnek, meg néha bulit szerveznek meg hasonlok, de minden nap??? na ez nekem picit sok.

2023. jún. 4. 08:43
 12/21 A kérdező kommentje:

tegnap vendegeink voltak (alig hívunk valakit nyáron magunkhoz, mert ez elviselhetetlen), a gyerekek mindenik meztelenül szaladgált (vannak 8-10 evesek is köztük). beszélgetünk az udvaron, erre az egyik vendég kerti tolunk hogy ez mindig egy van e, mondom igen, erre meg azt mondja, hogy a kutyája jól neveltebb. a gyerek a keritesunk mellett a másik oldalon felvette a 'pozíciót' es szépen elvegezte a dolgát, mindenki szeme lattara, ezután szaladt anyukahoz es torka szakadtából kiabálta, hogy "k*kiltam, k*kiltam", anyuka meg nagy hangosan "mutasd meg hova k*akiltal".


Lassan a költözése gondolkodom, viszont nem tudjuk egyelőre megengedni magunknak, na meg minden újan van berendezve, szeretnénk legalább 5-6 évet meg itt maradni.

2023. jún. 4. 08:48
 13/21 Zowie ***** válasza:
59%
Csak nem cigányok? Mert akkor soha a büdös életben nem fogjátok tudni eladni, max nagyon áron alul.
2023. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem vigányok, egyszeruen muveletlenek sajnos. Szerintem tekintettel kellene lenni masokra is, akarmilyen gyerekes csaladja legyen az embernek.

Es nem keves penzbe kerul sajnos a haz, amit csak csukott ablakokkal lehet „hasznalni“ az udvarra meg csak akkor lehet kimenni es azt kihasznalni, amikor mar sötet meg hideg van, vagy ha eppen eso esik.

Mert ugye anyuka otthon maradt a gyerekekkel, ovodaba nem viszi oket…

2023. jún. 4. 11:39
 15/21 Zowie ***** válasza:
100%
Szerintem is dobd ki a szarjaikat, amiket előttetek hagynak. A ti udvarotokon rendezzetek bográcsozást, sütögetést, hadd szálljon a füst, max hangerőn valami idegesítő v agy trágár szövegű zenét, esetleg hangos nyögések, mintha valami orgia lenne nálatok stb.
2023. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pontosan ket napot tartott, megint minden ugyanolyan mint azelőtt. Érdekes egy család ez, az egyszer biztos
2023. jún. 6. 08:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor megint be kell avatkozni. A pofátlanság egyik táptalaja az, hogy rá van hagyva a másikra a dolog, ő pedig feljogosítva érzi magát arra, hogy ezt megteheti.
2023. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Reggel 6:30 kor ertem haza munkabol, fáradtan, a parkolomban ott sorakoznak a biciklik. Elpakoltam őket, az ajtón nem tudok bemenni, mert a seprű (Szerintem azzal közlekedik) pont előtte all.

Fotokat készítettem. Olyan korán tiszteletlensegnek tartom, becsengetni hozza, lehet ez lett volna a helyes megoldás.

2023. jún. 6. 09:45
 19/21 anonim ***** válasza:

18: "a parkolomban ott sorakoznak a biciklik. Elpakoltam őket, az ajtón nem tudok bemenni, mert a seprű (Szerintem azzal közlekedik) pont előtte all."


Mindet bevittem volna magunkhoz. Neki kelljen becsöngetnie hozzám, ha újra használni akarja. Persze éjszakás műszak után a csengőt kikapcsoltam volna, a telefont meg lenémítom.

2023. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Zowie ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy hajlandó velük konfrontálódni, nem fog megoldódni a helyzet. Igazából itt már a kutyánál szúrtátok el az egészet. Bepróbálkoztak és kiderült számukra, hogy veletek mindent meg lehet csinálni.
2023. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!