Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen emberekről mit mondanak...

Ilyen emberekről mit mondanak a hátuk mögött?

Figyelt kérdés
Lassan 15 éve hogy egy idős pár elköltözött a mellettem lévő házból. Megvette egy középkorú ember, aki beengedte lakni a lányát, akkor még 2 gyerek volt, azóta 3 van, ez a pár 50 alatti. A ház nem volt régóta újítva, már az előző lakó se csinált benne semmit, vályog és a szobákban csak döngölt föld van, azon volt az öregeknek egy régi szőnyeg. Ott penész, dohszag minden játszik. Ezek a fiatalabb lakók belül tisztasági meszelést se csinálnak, nemrég tettek az első ablakra egy sötétítőt, de az alapfüggöny még az öregeké volt, már foszlik szét. Az ablakok régiek, kopik le a festék, az ablaküveg néhol be van repedve. Egyszóval csak lakják a házat, de semmihez nem nyúlnak. Habzsi-dőzsi, menő cuccok, de amikor jön hozzájuk valaki, akkor a ház előtt beszélgetnek, ha esik az eső, ha hideg van. Tehát oda senkit nem engednek be. Büszke emberek, a 160 centis led tévé viszont virít az ablakon, de senkit nem mernek beengedni. A férfi néha átjön hozzám ha valamit kérdezni akar, meglepő módon bejön, de én még egyszer se mehettem be. Végülis mindenki maga dönti el hogy él, de szerintem nincs senkinek jó véleménye róluk, mert azért egy lepusztult házban csak igénytelen emberek élnek. Pénzük lenne nagyjából rendbehozni belül a házat. Egy életet nem élhetnek le úgy hogy a ház előtt beszélgetnek.
2023. jún. 12. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
És akkor mi van? Ahogy írtad. Az ő dolguk.
2023. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy hozzád hasonló ember esett pofára pár hónapja, és égett le mindenki előtt, midőn az általa hamisan leírt szöveg mellett, valaki be lett engedve az adott lakásba-de az nem te voltál. A valóság meg köszönö viszonyban nem volt azzal amit te itt hazudozol-a te veszteségedre, az illető család nyereségére:DD

És nem az általad hamisan vázolt család volt aki lebőgött, hanem ismét, már sokadszor te, aki hazudozol más emberekről, és hamis képet próbálsz tolni itt a gyakorin. Pusztán azért mert a jelenléted nem kívánatos már több mint 15 éve az adott család otthonába:)


Legközelebb 100x gondold meg kikről mit hazudozhol, mert állunk elébe az ismételt lebőgésedhez. Vegyél te is magadnak nagy TV-t ha ennyire bántja a szemed a leskelődésedben:DD

2023. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pl mindig kupi van és csak kevés embert engedek be, mrt én se megyek senkihez és másnak sincs nálunk semmi keresni valója és semmi köze az életünkhöz.


Ismerek én rendmániás embereket, nekik általában tele az életük állandó családi konfliktusokkal. Lehet van összefüggés?

2023. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, te most szabadultál a pszichiátriáról? Úgy írsz mintha ismernénk egymást. Üldözési mániád van, kezeltesd magad!
2023. jún. 12. 11:51
 5/8 A kérdező kommentje:
#3, konfliktus mindenhol van, sőt az igényesebb helyeken nagyobb dolgok is mint egy családi vita.
2023. jún. 12. 11:52
 6/8 A kérdező kommentje:
#3, például én beengedek olyat is, akit más nem. Nem lökik ki a ház oldalát, vendégszerető ember vagyok.
2023. jún. 12. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját tulajdonban van a ház? Valószínű csak lakják vagy albérlet és csak azért se nyúlnak hozzá semmihez
2023. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy már saját tulajdonuk, mert nem most kerültek oda.
2023. jún. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!