Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lányok, akik érző...

Azok a lányok, akik érző emberekről ilyeneket írnak/mondanak, azok komolyan rendesnek tartják magukat?

Figyelt kérdés

Idézem, amit itt gyk-n írt az egyik lány az önbizalomhiányos srácokról:"most mondom még esgyszer én nem vagyok nagyképű, csak az igazságot írtam le. nem rohadok figyelmes vagyok mindenkivel, a ronda önbizalom hiányos fiúkkal is nagyon szívesen elbeszélgetek (mint haver), csakhogy nagyobb legyen az önbizalmuk."

Azt gondolom, hogy amennyiben a bemásolt mondatokat tényleg lány/nő írta, akkor menthetetlenül rosszindulatú a női nem, pláne úgy, hogy képesek rendesnek, empatikusnak mondani magukat... Lányok, mit gondoltok erről, nektek tényleg ez számít rendes gondolkodásnak, hogy embereket csakúgy lenulláztok ok nélkül, és nagykegyesen szóbaálltok velük?



2015. márc. 31. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Mit vártál?! Ez itt a GYK az emberi söpredék gyűjtőhelye.
2015. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, de ti tényleg azt várjátok, hogy 1 nőnek minden szembejövő jött-menttel össze kellene jönni, mert ő is érző lény, és esélyt kell neki adni?


Ha ez így lenne, még jobban menne a riban€ozás, hogy ez meg az a pi€$a mekkora 1 qrva, hogy mindenkivel összeáll...


Kicsit se ellentmondásos.

2015. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, hogy mi a baj azzal amit írt az a lány az önbizalom hiányos srácokról. Ha nem volna normális velük akkor gondolom meg az volna a probléma. Az hogy nem vonzódik hozzájuk az egy dolog. Szerintem amire a lány gondolt csupán csak annyi hogy mint embert tiszteli. Barátságnál nem számít a külső. Azt meg hogy ki iránt érez valaki többet, vonzalmat, nem tudja senki sem befolyásolni. Én személy szerint találkoztam már olyan fiúval aki nagyon jól nézett ki, de mégsem tudtam férfikként nézni rá. Ettől függetlenül nem jött be. Nem fogott meg a személyisége.
2015. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hulyeseg...egyik lany/no sem egyforma. Hidd el, van koztuk normalis is nem kell egybol egy ilyen bunko valasz utan lenezni a noi nemet...mert nem igaz hogy a noi nem menthetetlenul rosszindulatu :)

Persze vannak rosszindulatu egoistak is, de nem mind olyan rossz :)

2015. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Olvastam! :/

Jól értelmezted!

Kegyeskedik leereszkedik hogy megmutassa milyen jó fej is ő valójában. Önigazolást keres mert tudja milyen felszines valójában!

Ezek a tizenéves lányok (jó! 19 vagyok én is) nem tudják hova tenni magukat! Érzelmileg zavarosak deficitesek. Késöbb az élettől iszonyu pofonokat fognak kapni.

2015. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Azért értsük meg a nőket is. Én nekem is vannak olyan férfi ismerőseim akik erősen önbizalom hiányosak. Nálam is nemegyszer előfordult, hogy a beszélgetések után többet szerettek volna. De én nem vonzódtam hozzájuk. Megmondtam mindig normálisan hogy legyünk barátok, de még utána sem hagytak békén. Ti férfiak is ugyanúgy válogattok nők terén. Ne várjátok el egy lánytól, hogy sajnálatból legyen veletek. Abból semmi jó nem sül ki.
2015. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
mi a bajod most konkretan a valasszal? hogy a szerinte ronda sracokrol le meri irni, h rondak ? v hogy haversagnal nem lehet tobb koztuk?? komolyan nem vagom mi a hude szivtelen ebben a kommentben..
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy kicsit megalázó, mert tényleg úgy jön le, hogy csak sajnálatból áll vele szóba még haverként is.


Olyan viszont tényleg előfordulhat, hogy sem külsőre, sem belsőre nem találja vonzónak, mint férfit, viszont ettől még jól el tud vele beszélgetni. Mondjuk ez nyilván nem az a kategória, aki így fogalmaz.

2015. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Okés kérdező, kérlek ŐSZINTÉN mondd meg, mivel jobb, ha ezt írja: ronda srác nem kell, utálom őket, és szóba sem állok velük.

Akkor máris jó fej lesz a csaj, mert őszinte volt? Dehogyis!

Előbb fogadd el magad, és a saját személyiségeddel törődj, jó? Szállj le a csajokról.

2015. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

" akkor menthetetlenül rosszindulatú a női nem, pláne úgy, hogy képesek rendesnek, empatikusnak mondani magukat.."



Annyira szeretem ezeket a kérdéseket. Az nem fordult meg a fejedbe, hogy nem a "női nem" ilyen, hanem csak BIZONYOS NŐK?


Jó, hogy mindenki általánosít.


Akivel kell, azzal igenis legyen kivételezve, jó meg rossz irányban is.


Egyetlen normális emberről nem mondanék ilyet.

Nyilván aki bunkó velem, azzal én sem szíveskedem, de az általad említett példában nem viselkednék így.

2015. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!