Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zalaegerszeg milyen város?...

Zalaegerszeg milyen város? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Ma voltam Zalagerszegen, igaz csak pár órát, 10 éve nem jártam ott. Amikor mentem, azt gondoltam tele lesz minden cigánnyal, főleg a belváros, buszpályaudvar környéke, de nagy meglepetésemre 14 óra fele láttam csak pár fiatalabbat, gondolom ebbe az iskola vége is szerepet játszhat, nem mennek haza a falvakba.

Igaz csak nagyjából a Vizslás-park és környékén voltam, de feltűnt, hogy rendezett, nincs szemét eldobálva, nem üldögelnek lépten nyomon csövesek, nem óbégatnak mindenféle "zenét" részeg cigók már dél fele. Pénzzel sem próbált meg senki levenni, de cigivel. Veszprém megyei vagyok, sokat járok Veszprémben, Pápán, Ajkán. Ezeken a helyeken a kisebbségiek elég sokan lettek, óbégatnak, szemetelnek, este kötekednek is. Mondjuk Ajka és Pápa eddig is tele volt velük, de újabban már Veszprém is elég gáz hely lett, buszpályaudvar és a belváros főleg.


Aki Egerszegen él, mennyire biztonságos hely az a város? Jó ott élni? Miért igen, miért nem? Köszönöm ha válaszoltok. :)


2023. jún. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó. Nagyon.
2023. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott nőttem fel. A legunalmasabb város a világon, azt hiszem, de biztonságos! Anno, 20 évvel ezelőtt minimális volt a cigány, főként az Alsóerdő felé laktak, meg a belvárosban egy pár, most azért több, de nem a szúrkálós, tarhálós típusok, mint Pesten. Simán lehet éjszaka sétálni bárhol. Nincsenek nagy távolságok. Gyönyörű az új uszoda, szépül a város. Sokat gondolkodom rajta, hogy hazaköltözzek...

Sajnos munkalehetőség viszont kevés van.

2023. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
En itt nottem fel. Egyetem ota Bpn vagyok, es jo hazaterni a nyugiba,termeszetesen tinikent utaltam. Azert most mar 22 vagyok, igy mas. Szerintem akinek unalmas annak vagy nincsenek baratai vagy eletkeptelen, ha szorakozni akarsz es eletkepes vagy akkor boven talalsz helyeket ahol hajnalig ellehetsz…:)
2023. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem 20 ev alatt szerintem egyszer ert olyan atrocitas hogy egy digo belemkotott, de hamar bekenhagyott az is. Mindezt lanykent mondom, aki sokat maszkalt egyedul hajnalban anno…
2023. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!