Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elhagynátok az országot ebben...

Elhagynátok az országot ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Hogyha a DNS-teszt kimutatná nálatok a keleti szláv származást, visszaköltöznétek Oroszországba? Nem tudom mitévő legyek.

2023. jún. 22. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Oroszországba emigrálnék.
Élnék tovább Magyarországon.
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy "vissza"? Ha nem beszéled a nyelvet, nem ismered a kultúrát, nem tartod a szokásait, esetleg még ismereted sem volt erről a teszt kiderültéig, akkor semmi közöd a származáshoz (azon túl, hogy valamelyik felmenődet oda azonosították be), nincs miről beszélni. Visszaköltözni az szokott, akinek honvágya van, az már feltételez valamilyen erős és létező kötődést.
2023. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
A te döntésed, hogy hová költözöl, de emiatt nem lenne jó ötlet Oroszországba emigrálni.
2023. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szivatsz minket de azért válaszolok. Egyik országban sem élnek tisztavérű őslakosok. Bármelyik embernek visszavezethető valamilyen külföldire a családfája he eléggé mélyre ásól.
2023. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 Beszélem, de nem annyira jól, kb. A2 szint, sok év kimaradt, nemrég kezdtem el újra tanulni. Magát az országot, kultúrát kicsivel jobban ismerem mint Magyarországét. Ismerősöm is több van ott, mint itthon.
2023. jún. 22. 19:39
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Hány %-ban vagy orosz?
2023. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Hány %-ban vagy orosz?"


Még nem tudom, az eredményre várok (de az sincs kizárva, hogy 0%-ban).

2023. jún. 22. 23:56
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Genetikailag nincs olyan, hogy magyar. Ezer éves múltunk során folyamatosan menekülteket fogadtunk be, vagy idegeneket telepítettünk be. Mára szinte mindenki beolvadt a magyar kultúrába. A magyarok tehát szinte mind valamilyen gyütt-ment csoportnak a leszármazottai.


Amúgy pedig mennék külföldre, de inkább nyugatra...

2023. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

#7


Ahogy itt már valakitől elhangzott; egyik nemzet sem "tiszta".

2023. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Egészen biztosan tárt karokkal várnak majd.
2023. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Hat persze, sot aznap jelentkeznek a hadseregbe.
2023. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!