Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha a lakótársam...

Mit csináljak ha a lakótársam pisilés után sosem húzza le a WC-t?

Figyelt kérdés

Már legalább 4-szer mondtam neki, minden egyes alkalommal mikor szóltam betartotta néhány napig, aztán megint nem húzza le a WC-t minden alkalommal mikor pisil.


Nem nagy ügy, csak kezd elegem lenni hogy mindig húgyszagú miatta a mosdó.


A takarítással is ez a helyzet, már fél éve lakik itt és eddig egyszer sem takarított, pedig emiatt szóltam is neki nem is egyszer. Pedig van bőven rá ideje, mert home office-ba dolgozik így minden nap itthon rohad a szobájába.


Ilyen helyzetben mit csinálnátok a helyemben? Egy fiatal srácról van szó, gondolom nem kapott megfelelő nevelést a szüleitől. En nem vagyok sem az anyja, sem az apja, így többször nem akarok szólni…



2023. júl. 3. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Keresnek másik lakotarsat.
2023. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
En szolnek. Ne haragudj, igaz, hogy nem egy darab barna targy uszik a veceben, de ez is mellektermek. Nem akarom a vizeletedet talalni a veceben.
2023. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Beszélnék vele, ha nem változtat akkor keresel mást a helyére.
2023. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az semmi, az enyém összesz@rja, koszos papucsban tántorog a lakásban, büdös mint a disznó, állandóan ordítozik, nem takarít, szétszórja a kaját... Hogy a rohadás jönne már rá arra a nagy buflák fejére.
2023. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Anno volt egy félalkesz ex-egyetemista lakótársunk. Egyszer olyan részegen jött haza, hogy belesz@rt a cipőtárolóba, aztán lefeküdt sz@ros seggel aludni. Undorító bűz volt a lakásban. Az eset után magától eltakarodott máshová lakni.
2023. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Költözz össze 4#-el :)
2023. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
ha már 4x megvolt, most leordítanám, hogy milyen igénytelen..
2023. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közölném vele, hogyha mégegyszer meglátom, akkor a fejére öntöm. Én képes is vagyok erre, tehát nem pusztán fenyegetőzök. És mindezt addig tenném, amíg meg nem tanulja lehúzni maga után.
2023. júl. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyikőtök nevén van az albérlet? Ha a tiéden zavard el, ha meg az övén költözz el.
2023. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rakj ki egy papírt a WC ajtóra belülről, hogy "húzd le!" Ha ez sem segít, leckéztesd meg valahogy.
2023. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!