Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehetne a megoldás ha egy...

Mi lehetne a megoldás ha egy szalagon dolgozom és sajnos sokszor kellENE kimenni pisilni?

Figyelt kérdés

Sokszor és sokat pisilek, de sokat is iszom. Innom is muszáj, de hát az ki is jön. Sajnos nem tehetem meg, hogy ne gyárba dolgozzam. És egymás keze alá kell dolgozni. Nem tudok kijárkalni óránként, másfél óránként se.

Nem akarom az embereket magamra haragitani evvel, hogy gyere légyszi válts le valaki.

Köszönöm a tanácsokat!



2023. máj. 10. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Visszatartod. Mások is így csinálják, ha olyan helyen dolgoznak, ahol ritkán lehet kijárni WC-re.
2023. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Visszatartással az a baj, hogy idővel megbetegszel. Évekig csináltam, oda jutottam, hogy már elcsorgott magától. Nem ajánlom, inkább húzzák a szájukat, de az egészség az első. Nekem nem volt, aki beállt volna helyettem.
2023. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Ne igyál annyit.
2023. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Felnőttpelenka. Esetleg felfexel a szalagra és az kivisz téged pisilni.
2023. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen előfordult itt ott, hogy egy-egy csepp elcseppent, mert nem volt lehetőség elmenni, pl utazáskor. Nem volt vészes, és nem vagyok inkontinens sem. Vissza tudom tartani, de nem órákig! Meg mindennap többször őrizgetni két órát stb.
2023. máj. 11. 00:05
 6/24 A kérdező kommentje:
3-mas, ott van a leírásban, hogy kell. Olyan nincs hogy napi tíz órában (8ora +utazás) nem iszom csak fel litert. Bár megtehetném!
2023. máj. 11. 00:07
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Sajna muszáj azt hogy nem iszol... Én is pisis vagyok ott tartok h sokszor csak az inger van rajtam nem jön semmi

Vagy urostemol femina vagy ha pasi vagy akkor a másik.


Meg mi az h több óra? 2 óránként van szünet tán

2023. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy másik helyen dolgozol vagy kevesebbet iszol ez a két út van. A vissza tartás az elég káros a hólyagra és a vesére nézve hosszú távon. Te tudod.
2023. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Mi az hogy inni muszáj?

Valaki 10 percenkent fenyeget hogy ha nem iszol felpofoz?

De megteheted hogy ne gyárba dolgozz. Vagy legalabb normalis gyárban ahol pisilni nem luxus.

2023. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Alapvető emberi szükséglet a pisilés ezt senki nem tilthatja vagy szabályozhatja. Tehát szólsz a vezetőnek hogy WC re kell menni, és mész is. Nem akkor mikor elenged, hanem akkor mikor szóltál neki. Ilyen fos helyen se dolgoznék az is biztos.
2023. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!