Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kiszűrődő zajok alapján...

A kiszűrődő zajok alapján mennyire vagytok tisztában a szomszédotok magánéletének részleteivel? Milyen típusú ingatlanban laktok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kertes házban lakunk, tudom mikor van zsozsó, mert akkor grillezés van meg habzsi dőzsi, ordít a zene. Mikor nincs lóvé szerintem akkor valamit égetnek, mert qurva büdös füst van egész éjjel, gondolom abból lesz zsozsó,ja meg akkor is ordítanak.
2023. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Panel. Nem hallok semmit. Néha tüsszent valaki a wcn, ha én is bent vagyok, hallom.
2023. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Panel. Nem sok mindent hallok. Régebben ilyen bérház jellegűben laktam, ott sokkal többmindent hallottam.
2023. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel egy emeleten lakom azoknál hallom, hogy mikor mennek el otthonról, vagy mikor érkeznek haza, illetve ha kaját rendeltek, vagy valaki jön hozzájuk.

A közvetlen szomszédnál hallom a vizesblokk zajait(mosógép,zuhany,wc öblítés).

Az alattam lakónál pedig ha nyitva van az erkélyajtóm, hallom, hogy mit beszélgetnek alattam az erkélyen. Illetve tavaly év végén született gyerekük, annak a sírását néha hallom.


Négy emeletes téglaház.

2023. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sorház. Az egyik oldalt újak a szomszédok, full nem tudják még, hogy mit lehet hallani.

Na ők szoktak az udvaron, hangosan tárgyalni dolgokat, pl. szülést (a csaj terhes), úgy, hogy én fent a fürdőben tisztán hallom, ha nyitva az ablak. Belátni nem lehet, csak mondjuk bukóra van nyitva, viszont tisztán hallom őket.

A régiek hangosak voltak, mindig ordítottak. Ott lehetett hallani időnként a részleteket is, bent is, ha minden be volt csukva.

2023. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

En is laktam panleban, sajnos ott mindent is lehetett hallani a dagadtak szexualis eletet is.. Nem volt tul kellemes hallgatni, hogy egy 100 kilos 160 centi koruli 65 koruli ven szar ku*vakat szégyenito modon ordit..

Apropo tobb feljelentest is tettunk, hiszen szerintunk hivatásos volt.

Azóta kertes házban vagyok, jol esik, hogy itt-ott hallom a szomszéd hangját, de egyébként nulla zaj van, tele van madarakkal, erdo mellett lakunk, sok a tücsök. Ezerszer jobb.

2023. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Kertesben lakunk bő 10 éve, itt általában a láncfűrész-fűkasza-gyerekordítás (két debil gyerek lakik a szomszédban) szentháromsághoz van szerencsénk, de anno se volt jobb a panelban, ott meg hülye luvnya hetente házibulit tartott egy emelettel feljebb, állandóan hallgattuk ahogy ordítanak meg bömböl a zene meg mennek ki az erkélyre hányni... Akkor már inkább az ami most van.
2023. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban lakom, leginkább a felettem lakót hallom. Egy időben elég intenzív szexuális életet élt, aztán azt felváltotta a "minden este buli hajnalig" időszak. Mostanában nagyon szeret valami saját testsúlyos edzést csinálni, majd' leszakad nálam a plafon, ahogy ugrál. :( A beszélgetéseit is tisztán hallom.
2023. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Semennyire sem.
2023. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kitana. ***** válasza:

A jobboldali szomszédom egy fiatal csaj, szerintem szakított a párjával, mert egy ideje nem hallottam őket ordítva, csapkodva veszekedni. (Két csajról van/volt szó, iszonyú balhékat lenyomtak.)

Alattam egy koreai család lakik, a hangok alapján a 3-4 év körüli gyereknek nincs alvásideje, este 11-12 körül még bőven hallom viháncolni, ki szoktak jönni az erkélyre is és itt szórakoznak alattam az apjával😄

Kb ők ketten, akiket hallok, a többi szomszéd olyan csendes, azt sem tudom, vannak-e. Folyosón ritkán futok össze bárkivel. De mostmár ugye csak a koreaiakat, amúgy csendes társasház.

2023. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!