Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » FONTOS, Be akarnának törni?!?

FONTOS, Be akarnának törni?!?

Figyelt kérdés

0:53-kor arra lettem figyelmes, hogy valaki nyitogatja a kaput, de nem tud bejönni. Most, 1:05-kor olyan hangot hallottam, mintha valaki erőből a kapura vert volna (lemez).

Tegnap hajnalban is hallottam, mintha valaki be akarna jönni, és napközben is halla az egész család, hogy benyitott valaki, de hirtelen becsukta, mert kint voltunk.


Lehetséges, hogy be akarnának törni?



2023. júl. 14. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Á, semmi jel nem utal rá hogy be szeretnének törni hozzátok, teljesen normális, hogy hajnalban nyitogatják a kaput ismeretlen emberek.
2023. júl. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

"benyitott valaki, de hirtelen becsukta"


Erre feltaláltak egy hasznos eszközt: zár-nak nevezik.

2023. júl. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy valaki be akar törni (ha még nem tették meg, mikor írom a választ). De egy rakás szerencsétlenség lehetnek, a legtöbb kerítésen hang nélkül át lehet mászni, teljesen felesleges a zárral matatni, akkorát ráverni hogy még a szomszéd is felkel rá meg... hagyjuk. Mindenesetre szereljetek fel egy éjszakai kamerát ami a kapura néz (lehetőleg egy olyat amit telefonról vagy gépről is lehet követni), és ha megint halljátok a hangot akkor nézzetek rá. Utána pedig mehet a felvétel a rendőrségnek. Még ha a mostani balfácánokat nem is kapjátok el, jobb ha fel van szerelve, általában ahol 1 van ott több is van ezekből a betörőkből.
2023. júl. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Plusz felszerelhettek mozgásérzékelős reflektort is a kapuhoz, lesz nagy meglepődés a betörőnek.
2023. júl. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem az embereket hogy ennyiben hagyják. Meg se bizonyosodtatok róla, nyugodtan alszotok tovább?

Csapdázd be a bejárati lehetőségeket. De úgy hogy nagyon járjon pórul az illetéktelen behatoló. Aztán ha belesétál utána tüntesd el minden nyomát a csapdának,mert elítélhetnek miatta.

2023. júl. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

És bazd+ a gyakori majd biztosan megvéd.

Mégis mi jár a fejében, aki ilyen kérdést ír ki ide?

Elképesztő milyen tehetetlen , mentálisan sérült emberek vannak, akik nem kaptak eszközöket az élethez.

Térj már észhez!

2023. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Te aztán életképtelen vagy nagyfiam.
2023. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Meglehet, hogy igen.. de az is, hogy valami részeg próbálkozik bemenni, aki nem talál haza. Én tennék fel kamerát az biztos, ha már nem először történik meg.
2023. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd tárva nyitva az ajtót, így nem tudnak betörni mert nincs mit törni, ez majd elveszi a kedvüket. 😆
2023. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha hozzám épp betörnek, nem a gyakorin pötyögök egy kérdést, hanem hívom a rendőrséget...

Nem hiszem el, hogy itt ilyen debilek vannak.

2023. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!