Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sokat vitatkozunk a pasimmal,m...

Sokat vitatkozunk a pasimmal,mert nem akar semmit sem csinálni,azt sem tudja,mit hogyan kell. A szomszédasszony mindig hallja ezt,és szóvá is tette,hogy a párom miért nem jön ki soha segíteni? Én csak annyit mondtam,nem ér rá.Mit mondjak máskor?

Figyelt kérdés
Tegnap kimentem kenyérért a kenyeres autóhoz,és azt kérdezte,hogy eszem-e rendesen mert olyan sápadt vagyok. Tudta jól,hogy a kimerültség és a belefásultság okozza ezt. Hogyan tudom rávenni, hogy csináljon valamit? Egyszerűen tényleg nem ért semmihez..ha azt mondom csináljuk meg ketten,akkor elodázza..Minden rám hárul, sok a háztartás,és a munka is együtt. A szomszéd asszony azt mondta,túl jóravaló,szorgalmas nő vagyok "ezek közé",és inkább költözzek haza mert tönkre fogok menni. Sajnos valóban azt érzem,hogy csak azért vagyok,hogy "anyu pótlék legyek+, és az a legszörnyűbb,hogy nem is igyekszik semmiben. Minden jól van, és "én lexarom". Ez a szlogenje. Mit tegyek? hagyjam el,vagy legyek vele durvább? Viszont, abból meg folyton csak a veszekedés születne..így is rengeteg a vita..
2023. júl. 15. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Az igazi kérdés itt, hogy miért vagy együtt egy férfigyerekkel?
2023. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eleinte meg lett beszélve minden. Szépeket mondott, mindent megcsinálunk együtt..ez így lesz..az úgy lesz..csak hogy ebből semmi sem teljesült. Viszont, szeretem,és ezért próbálom meg kiküszöbölni,azt,hogy szakítani kelljen.Nincs valami módszer rá,hogy valahogy rászoktassam a munkára?
2023. júl. 15. 12:42
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mondd azt, hogy fáradt, kemény volt neki a munkahelyén.
2023. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezután ne csinálj meg neki semmit. Ne mosd ki a ruháját, ne főzz rá, ne vegyél neki kenyeret, ne takarítsál. Várd meg erre hogy fog reagálni
2023. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

" Minden jól van, és "én lexarom". Ez a szlogenje."


Legyen neked is ez a szlogened. Ne moss rá, ne főzz rá, ne takaríts, ne vegyél kaját, ha főzöl akkor csak 1 tál ételt készíts magadnak. Ja, szex se legyen, azt is oldja meg magának.


Egyből észhez tér.

2023. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
A pasid ultragáz, de mi az, hogy mit mondj a szomszádasszonynak??? Pl. hogy törődjön a saját dolgával? Agyam elszáll.
2023. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha van hova, Lenne hova menni, MENYJ minél hamarább...
2023. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű, nincs több együttlét. Hetekig. Aztán vagy keres mást (hajrá), vagy elkezd változni.

De várd ki, amíg megcsinál dolgokat, hitegetésre ne adj.

Ha ez se hatja meg, akkor meg lécelj le minél hamarabb, mert döglött kapcsolat.

2023. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Az én életstílusom is ilyen csak azt végzem el ami létfontosságú. Nem szeretek takarítani főzni mosni stb. Anyámmal élek ez a véremben van. Csak akkor menny el ha van hová.
2023. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod mit fogsz tenni. Ne odázd hát.
2023. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!