Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes elmenni külföldre ha...

Érdemes elmenni külföldre ha úgy érzem sose fog történni semmi jó már Magyarországon? Egyszerüen itt olyan mintha megállt volna az idő, mindenki csak sopánkodik, panaszkodik, tenni nem akar semmit.

Figyelt kérdés
Elegem van már belőle, hogy mindenre hónapokat kell várni mire lesz belőle valami, meg az emberek rosszidulatuak, irigyek, lenézőek, bunkók. Tisztelet a kivételnek, de én ezt látom. Előtte voltam már kint Angliában, visszajöttem, de már bánom, mert itt nem változik semmi, sőt még rosszabb kilátástalanabb kezd megint lenni a helyzet. A pénzről akkor még nem is beszéltem.

2023. jún. 13. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb életet tudtál teremteni magadnak külföldön, akkor mi a kérdés?
2023. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyszerüen élni szeretnék még, mert úgy látom itt csak elmegy az életem, nem történik semmi pozitiv irányban. Ugyanaz a kisstilü szomszédnak is dögöljön meg a tehene mentalitás van, lehetőségek meg nincsenek, főleg vidéken.
2023. jún. 13. 09:08
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha sopnákodást, paanszt keresel, olvasd vissza a kérdésed...


Egyébként el lehet menni, de ha a hibát abban keresed, hogy milyen ország határain belül élsz, akkor sehol nem fogsz boldogulni.

2023. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

"az emberek rosszidulatuak, irigyek, lenézőek, bunkók"

. Csak a magad nevében beszélj.

2023. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Úgy látszik megtaláltad a közösséged, a kérdésed masból sem all csak panaszkodásból.


De ha te jobban érzed magad Angliában miért nem mész ki? Tényleg nem értem miért jobb sírni hogy minden szar, mint tenni ellene...

2023. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés a más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát se tipikus esete :D Ha menni akarsz menj, ha nem akkor meg ne, ilyen egyszerű.
2023. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdemes. Aki itthon vesztes, az bárhol máshol is vesztes lesz. Aki meg akar és tud, az meg itthon is megtalálja a számítását.
2023. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5-ös oda sajnos már nem tudok, mert vízum kell."Ha a hibát abban keresed, hogy milyen ország határain belül élsz, akkor sehol nem fogsz boldogulni." Jó persze ha valaki Etiópiában él mondjuk, akkor ne keresse még véletlenül se az országában a hibát, hanem haljon ott inkább éhen, mert máshol sem lesz neki jobb,ez kb. olyan megállapítás volt. Egyáltalán élt valaki közületek már más országban?
2023. jún. 13. 09:48
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es persze itthon megtalálja a számítását aki NER-es tudom én.
2023. jún. 13. 09:48
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

#8 akkor máshova ahol úgy gondolod jobb :D

Ha valaki Etiópiában él és olyan mentalitása van mint neked az egy lúzer lesz ott is. Abból kell gazdálkodni ami van. Vagy maradsz és próbálod jobbá tenni a dolgokat, vagy elmész oda ahol jobb/könnyebb. Nem kell hozzá sok ész hogy valaki ezt lássa.

2023. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!