Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Teljesen megfogok őrülni,...

Teljesen megfogok őrülni, olyannyira hogy literálisan BÁNTANI fogom a felső szomszédom. Mi az ISTENT csináljak?

Figyelt kérdés
Felső szomszéd gyárban 3 műszakban dolgozó, nagyothalló TESTÉPÍTŐ. Mivel össze-vissza él ezért van, hogy ESZTELEN időpontokban edz az edző szobájában, ami pont felettem található. Mivel ez egy 1970-es nagyon olcsó panel az ország egyik legrosszabb városában ezért olyan mint hangszigetelés nem létezik. Van hogy este 10-kor nekikezd és hajnali 3-ig edz. Székek, bútorok folyamatosan kaparják a padlóját és elviselhetetlen, már fizikailag fülbántó hangokat generál felettem. 2 percenként akkorát húz a bútorokon, hogy kiesik a fogtömésem. Évek óta ezt hallgatom és már-már deviáns képzeteim vannak, hogy bántani fogom ő (ami irreális mert 3-szor nagyobb ember nálam). Mivel nagyothalló ezért csöngethet neki az ember, nem érdekli. Direkt szóba sem áll senkivel. Közös képviselő is rühheli őt, de keze megkötve. Költözni nem tudok, nem tudok dolgozni jelenleg így pénzem sincs elmenekülni a mamahotelből jelenleg. Próbáltunk neki venni egy bútoralátétet de szerintem csak kidobta a kukába, nem használja. Rendőrség nem jön ki. Én komolyan mondom a börtönben nagyobb csend van, már olyan deviáns képzeteim vannak, hogy tényleg megölöm és leülöm azt a pár évet csendben ennyire kivagyok tőle. Vagy hogy elmegyek hajléktalannak mert a híd alatt csöndesebb az élet. Nem, füldugó és ipari hallásvédő kombináció nem használ, zenebömböltetés nem használ, áthallatszik mindenen is.

2023. aug. 9. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem pár év lesz, akár 15 évet is kaphatsz. Gondold át még egyszer...
2023. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 A kérdező kommentje:
Értem 1-es, de ez a tehetetlenség öngyilkosságba fog taszítani. És nem tudom máshol élni. Élni na ja.... ez nem élet ez kínszenvedés. Főleg, hogy szerintem (öndiagnózis) bipoláris és túlhallásos autista spektrumon vagyok de még nem mentem ezzel sehova.
2023. aug. 9. 23:35
 3/134 anonim válasza:
84%
Elég a villanyóraszekrényét felgyújtani, akkor majd edzhet a sötétben.
2023. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
91%
Erősen úgy tűnik, hogy költöznöd kell, sajnálom.
2023. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnák ingyen elköltözni...
2023. aug. 9. 23:44
 6/134 anonim ***** válasza:
77%
Semmi sincs ingyen, az élet már csak ilyen...
2023. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező.


Keress olyan céget, amelyik az szállás is álja.


Lásd:

Ceba Phylaxia Kft. Budapest.


Vagy a jooble.hu-n szallassal, keresel munkát.

Vagy ezt közlöd az adott munkaközvetítővel. Munka, szállással.

2023. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 A kérdező kommentje:
Szállásos munka? Az nem építkezés meg ilyen biorobot állások? Sajnos arra fizikailag nem vagyok fitt. Szellemi munka nincs szállással?
2023. aug. 9. 23:59
 9/134 anonim ***** válasza:
91%
Gondnoki munka: seprdgetdz,javittatod az elromlott dolgokat! Ilyet keress
2023. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
86%
Van kocsija? Dugj a kipufogóba gyurmát. A villanyóra is jó ötlet, amit előttem írtak.
2023. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!