Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székkel padlót kaparó felső...

Székkel padlót kaparó felső szomszéd, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Sajnos a panel szerkezete elég trágya, a szomszéd szellentése tökéletesen áthallatszik. Ha pisil, az olyan mintha a niagara vízesést nyitották volna meg mellettem. A járása egy elefánthoz hasonlít. Ezeket meg is értem, ez van, nyomortelep hangulat. Viszont egy dolgot nem értek meg. Tudja, hogy ha a széket húzza akkor fogtömést kiszedő csikrogató hangot fog kiadni magából. Ami oké, egyszer-kétszer elfogadható, de éjjel 8-tól hajnali 4-ig mint egy őrült, ki-be ül PERCENKÉNT. "IuuuIIUii" ehhez tudom hasonlítani. Ebben az időszakban percenként leül és feláll felváltva. Az a baj, hogy őt nem érdekli semmi, hiába szólok neki akkor leignorál vagy azt mondja, hogy legyek férfi mint Ő akit a favágás se zavarja közvetlen mellette...

Kezdek teljesen megőrülni.



2023. jún. 6. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha te éjjel alvás helyett arra figyelsz, mit csinál a szomszéd, az a te bajod. Normális ember ilyenkor alszik, és nem ébred fel széktologatástól. Valami bajok lehetnek az idegeiddel. Vagy gyógyíttasd meg magad, vagy költözz el. Arról ne is álmodj, hogy te szabhatod meg, mikor állhat fel valaki a székéből.
2023. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Marika néni! Engem meg a visongó unokái zavarnak. Csók!
2023. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni széklab alátétet. Vegyél neki és kérd meg, hogy tegye fel a székek lábára.
2023. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem korlátozni akarom, azt szeretném, hogy legyen tekintettel erre a szerencsétlen helyzetre. Nem lehet aludni tőle, mert a szék/bútortologatás elképesztően fülsüketítő hangot ad magából ebben a panelban. Nem tudok így élni. De költözni sem tudok most. Voltam már mizophoniával orvosnál de nem állapítottak meg semmit, tehát az én idegeimmel nincsenek bajok, a zajok embertelenek..
2023. jún. 6. 22:06
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as Hol vehetek és mennyibe kerül? Tényleg szívesen veszek neki, csak maradjon abba már a fenébe ez a fülsüketítő csikorgatás pecenként, órákon át.
2023. jún. 6. 22:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Öntapadós filcpárna megoldja a problémát. 500-600 Ft.
2023. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Például az OBI-ban:

[link]

2023. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rendben, ha ezek megoldák a problémát akkor megveszem neki. Egy kis papírra írok szöveget mellé, hogy használja egészséggel.
2023. jún. 6. 22:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a neten, vannak jobbak is, szilikonbol.


Egyébként ne írj neki olyat hogy használja egészséggel, mert ha beduhodik, akkor biztosan ki is dobja a kukába.


Inkább írd ki neki kedvesen, hogy legyen szíves tegye meg, hogy ezeket felteszi a székek lábára és akkor te is nyugodtan tudsz aludni és a székek is könnyebben csúsznak ezeken a lábakon.

2023. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es. Így teszek.
2023. jún. 6. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!