Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyvárosból kiköltöznél...

Nagyvárosból kiköltöznél kisvárosba max 20km-re, ha nincs elegendő pénzed egy házra, normális telekkel?

Figyelt kérdés

Szeretek kertészkedni, így előny ha nagy portám lehetne, nagy városban nem igazán kapni emberi áron olyan ingatlant ami szép is, alig van vele munka, és telekterület is nagy 1000m2 körüli.


Viszont gyerekkoromtól a legkülönfélébb buszjáratok, villamos vett körbe, rugalmas voltam(siettem a buszhoz elkéstem 20 perc múlva jött volna másik, inkább átgyalogoltam pár perc alatt a villamoshoz ami 7 percenként jár.) Vezetek autót, rugalmas vele az ember ez tény és így nézve semmi az a 20km-es táv, de ha gond adódik a technikával, várhatom a sárga buszt ami bevisz a város csomópontjába, onnan meg szállhatok át gyaloglás után azokra a járatokra ahova elkívánok jutni, ez nekem inkább visszafejlődés lenne.


2023. aug. 11. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az agglomeráció szinte drágább, mint a főváros némely kerülete. Amúgy én most a fővárosban lakom, de nagyon vágyom vissza az agglomerációba.
márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd megbánod...
márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!