Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rá lehet szólni a szomszédra...

Rá lehet szólni a szomszédra hogy ne nyögjön mert engem zavar és nem vagyok rá kíváncsi?

Figyelt kérdés

Amiota lett párja, kb mint a nyulak.

Most is, aztán 1:35-kor, 2:35 kor is dugnak.

A nő meg játsza a fejét.

Vagy ráhívjam a mentőt mint a hírekben?



#b.ás
2023. aug. 13. 00:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Vagy elkezdek drukkolni mint a fociban az erkélyre hogy ez az jozsi adjad neki! Siess màr aludni akarok! Menni fog ne add fel! Vigyek viagrát hogy haladjál màr?megvan már a gyerek? Aludhatok má'?
2023. aug. 13. 12:07
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is szóltak egyszer. Vagyis a tulaj jött, hogy az albérlője panaszkodik erre és csukjam be az ablakokat...

Úgy voltam vele, hogy az ő albérlője éjfél után vasárnap kezd neki a fúrásnak, lakásberendezés átalakításnak, ő nem nyög hanem üvöltözik a csajával.. azt akkor nekem kell hallgatni? Vagyis 1-1 állunk.

2023. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Van az alapveto furas faragas azt en is megertem. Nalunj is balhés a ház volt amikor azan agyaltam hogy rendort hivjak e mert a nyugger szomszed verte a nőt a nőt segitségért kiabált, a pasi szomszedunk at is ment hogy baj van e.

De nem vagyok kivancsi más b.szására. fogja be a száját duguljon el. Nem gruppenben van.

2023. aug. 13. 13:32
 14/20 A kérdező kommentje:
*a nő
2023. aug. 13. 13:34
 15/20 A kérdező kommentje:

Csak a folytatásos sztori miatt:

Kint ült a pasi meg a nő a ház elott, en ott mentem el ismerosommel es jó hangosan mondtam az ismimnek na ezek b.sznak ugy hogy hallgatom éjszaka. Csendben maradtak nem szóltak be vagy vissza egyelore. De az egészházban lejáratom őket ha kell.

2023. aug. 13. 14:20
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Azon szoktam gondolkozni, hány párocska kapott már helyettem névtelen cetlit, hogy szexeljenek halkabban, mikor csak én voltam, meg a vibrátorom. 😅
2023. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Erdekes amig nem volt pasija nem óbégatott mig magának verte:D
2023. aug. 13. 15:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben törekedjünk a kultúrált kommunikációra,

névtelen levélben szépen meg fogalmazva a dolgot.

Ha az nem hat,jöhetnek a keményebb dolgok.

2023. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
16# nyugodj meg tudják h te vagy
2023. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A társasházban élés velejárója hogy időnként hallod a másikat. Van akinél a kutya ugat, másnál a gyerek üvölt, a harmadik fúr egész nap, a negyedik meg hangosan nyög. Most mindenkinek beszólnál?

Ha zavar költözz el, vagy szerezz egy jó fülhallgatót/füldugót. Nem lehet lábujjhegyen élni...

dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!