Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kolozsvári utca (Budapest, X....

Kolozsvári utca (Budapest, X. ker. Kőbánya) milyen környék? Közbiztonság?

Figyelt kérdés

A Kolozsvári utca a vasúttal párhuzamosan (mellette) halad, az Őrháztól az Élessarokig húzódik. A 37-es villamos megy végig rajta, tehát a közlekedés nem rossz.


Tapasztalat? Milyen környék a Kolozsvári utca lakhatás szempontjából? Sétálni lehet arrafelé nőként?



2023. aug. 15. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Előbb laknék a Nyóckerben mint Kőbányán.
2023. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Villamos utazóközönsége vegyes de jobb mint a 28as. A környék rendben van, biztonságos. Infrastruktúra is kiváló. Menj el és nézz körül. Ha neked okés akkor vágj bele. Javul a környék, 8kerben szerintem sokkal több a cickány mint Kőbányán (itt lakom).
2023. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hetente megyek arra, igaz napközben, szerintem rendben van, nincs több fura alak, mint másutt. Vonat, villamos viszont hallható (mellette mennek, egy oldalon van beépítve az utca). Sőt megfigyeltem, hogy az egyik háznál van KAKAS! Van ott egy újépítésű ház, az tetszik nekem, mellette a térrel. Bár bent nem voltam. Boltok vannak a közelben. Egyéb ami zavaró lehet, templom harangja és zeneiskola, azok messzebb állnak és nem hallatszanak oda.
2023. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37-es villamos? Mi más!
2023. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!