Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótelepen új kocsisok,...

Lakótelepen új kocsisok, újonnan beköltözők, van konfliktusotok az "őslakosokkal"?

Figyelt kérdés

5 éve itt élek, egy hete vettem meg az első kocsim, ma reggel már ott várt a szélvédőn a "Ne foglald el az itt lakók helyét!!!" üzenet. Komolyan, valakinek erre van ideje, hogy azt figyelje, mikor tűnik fel egy új rendszám a panel előtti parkolóban?! Ti jártatok már így?

Remélem a rongálásig nem jut el a dolog...



2023. aug. 21. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A panelek köztudottan hemzsegnek az önjelölt házmesterektől, szóval ne lepődjünk meg, ha lesznek még hasonló üzenetek. Rongálás ellen esetleg kamera, ha a lakásból rálátni az autóra, de lehetőleg rejtett módon, mert az egyémbe is belekötöttek, a végén le kellett szerelnem. Alapjáraton amúgy a lőtéri kutyát nem érdekli, de pont egy ilyen "kedves" szomszéd szólt a közös képviseletnek.
2023. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Egen... Remélhetőleg itt meg fog állni a dolog. Köztéri kamera van a parkolóban? Saját felszerelését én nem javaslom, mert ahogy az előttem szóló esetében, itt is pampogni fog valaki. Sajnos a közeli parkolóhelyekért kb mindenhol megy a harc.


"Komolyan, valakinek erre van ideje, hogy azt figyelje, mikor tűnik fel egy új rendszám a panel előtti parkolóban?!" igen, ez olyan mikor úgy jártam, hogy az egyik szelektív kukába dobtam (munkába menet) ki a Monsteres dobozt, és kiszólt a 3.-ról egy bácsi, hogy "te szemtelen, ha nem itt laksz ne használd a kukát!" :D

2023. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Este tegyél ki te is egy lapot a másik mellé, hogy itt laksz, csak új a kocsi.
2023. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ó, ez már 30 éve is így volt. Nyuggerek ültek egész nap az ablakban és lesték, nem követ-e el valaki "kihágást", pl. oda parkol, ahová ők szoktak - és amivel úgy rendelkeztek, mintha tulajdonuk lenne. Pedig ugyanolyan közterületi parkoló volt, mint a többi.
2023. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű odaparkoltál valakinek a "helyére".

Ami mint olyan, jogilag nem létezik, ám vannak az efelett álló félistenségek, a panel konyhaablakában dekkolva, várható további akció is részükről...

Lakótelepen a bánatnak kellene ezért is autó.

2023. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát, ha proli helyre költözöl, ne lepődj meg, hogy prolik fognak körülvenni.
2023. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen is így volt, mikor 1995-ben mint paneltelepi lakos megvettem az első wartburgomat, más másnap reggel volt egy cetli a szélvédőmön hogy ne álljak arra helyre mert oda XY család szokott állni.
2023. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!