Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó döntést hoztam?

Jó döntést hoztam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki (szerintem) csak bekamuzza a barát. Van egy baráti közösségünk, ahonnan 11. osztályban kiutált az egyik tag. Ezt a tagot az osztály utálja ezen társaságon kívül. Hát a többiek úgy asszisztáltak, hogy a programokra csak ezt a fiút elhívták, engem nem. Amikor rákérdeztem akkor elhívtak, aztán megint nem. Konkrét okát is megkérdeztem.. az "elfelejtettük" nem hangzott el, így nem mondtak semmit. Ha eljöttem ez a fiú folyamatosan provokált, csúfolt, aztán amikor durva volt mindig bocsánatot kért utána 5 perc után újrakezdte. Ez a fiú volt pszichiátrián, vagdossa magát amúgy szóval szerintem rajtam élte ki a nyomorát.

Idénre sajnos semmire sem hívnak el.


Volt egy szövetségem ebből a groupból, aki folyamatosan szidta az illetőt. Elég fura számomra, ha szidja miért lóg vele, avagy miért mennek le vele hozzájuk a Balatonhoz. Aztán szidta szidta.. az egyik netes barátom kérdőre vonta miért nem hívnak el. Igazából ott azt mondta, hogy mindig beleerőszakoskodja magát amúgy az ellenfelem, amúgy őt se hívnák el mint ahogy engem se, és engem kizártak jó sok programból, de ha akarok jövök. (?) Nem értettük. A haverom azt mondta hogy tiltsam le kamuzik, mert olyan nincs, hogy engem nem hívnak el, biztos oka van, ráadásul hozzá állandóan lemennek Fűzfőre, tőlem a nyár alatt azt se kérdezték mivan velem. A nyáron volt mikor 3-4 hétig nem mentem ki az utcára, letöröltem mindent és annyi nem volt bennük hogy megkérdezzék mivan, azt van pofája bekamuzni hogy nincs bajuk velünk és barátnak tekintenek... Én letiltottam, gyűlölöm ha manipulálnak. Jól tettem?



2023. márc. 7. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a sztorid, már az első mondatodat ugy kell külön megfejteni. Bekamuzza neked, hogy a barátod? Megjatssza magát?
2023. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!