Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már konfliktusotok...

Volt már konfliktusotok valamelyik szomszédotokkal?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen jellegű?

Esetleg van olyan szomszédotok, akivel nem beszéltek?


2023. márc. 11. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

igazából 2 necces volt de abból most csak a másodikat írom le nagyvonalakban:


Alkoholista drogos fiatal ffi. éjjel több részletben szétverte a mellettünk lévő bérelt lakás berendezését. Gitározott, énekelt. Kértük hagyja abba, de általában amíg totálisan be nem állt és el nem aludt, addig folytatta. Rendőröknek nem nyitott ajtót.

3 módszerrel sikerült megoldani a helyzetet.

1. lekapcsoltuk a lakásában az áramot, erre kijött és bár általában nem volt ép eszénél legalább pár percig kussban volt.. legalabbis amíg rá nem jött, hogy a férjem kapcsolgatja le neki a fokapcsolot.

2. Hajnalban felcsengettünk neki random időpontokban. (én 4kor indulok dolgozni.. addigra általában ő bealudt a piálasba meg a tombolásba, hát nem örülni neki, hogy felkeltettük, de olyan ostoba volt, hogy sosem tette mellé a kaputelefont az idiota)


3. folyamatosan jelentettem be a rendőröknek és ezt a főbérlőjének is jeleztem, aki elkezdett aggódni a rendőrök miatt. A nő végül kitette, de így is közel fél évig heti több alkalommal hallgatnunk kellett a műsort plusz többször megfenyegetett minket ordítva a lakásából (hogy megöl)

(egyébként nem csak emiatt tette ki, hanem komoly anyagi kárt okozott a lakásban is és számlákat sem fizetett)

2023. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!