Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd gyerekei azzal...

Szomszéd gyerekei azzal szórakoznak, hogy a kerti botorunkat, napozoszekeket meg növényeket locsoljak az en udvaromon. Szomszéddal beszeltem mar többször is, mindig az volt a válasza, hogy "de hat meg gyerekek", "ez csak víz". Feljelenthetem ?

Figyelt kérdés

tenyleg draga bútorokat szereztünk be, novenyeinkre nagyon figyelünk, nem locsoljuk csak kora reggel vagy késo este... egyes növények mar össze vissza vannak egetve, mivel nem jo a tűzo napon vizet locsolni rajuk.

arról meg ne is beszéljük, hogy ordítanak egész nap, mintha meg lennének bolondulva.



2023. aug. 21. 16:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én épp locsoltam a kertben, amikor a szomszéd hülyegyerek átdobálta a kertembe a murvát. Szóltam neki, hogy "légyszi ne csináld, tönkreteszi a fűnyírót!" Akkor a kis gyökér elmosolyodott és egy marékkal átdobott még. Én meg megnyomtam a kallantyút a slagon, hogy nagyobb sugárral szórjon és pofánlőttem vele.

Azóta nem dobálja a köveket. 🤷‍♀️

2023. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk meg szintén idióta a szomszéd gyerek, nekünk ordítani kellett vele, hogy beszarjon. Mikor bepipul bontja a házunk vakolatát és szerintem az 1 millió forintos csatornánkat is rongálta, elegge beszarva nezett at hozzánk és nagyon balhéztak vele akkor. Elfogyott a tűréshatár és még egy húzás és berontok hozzájuk, majd a drága szülőknek is lekeverek egyet ha vissza mernek szólni. Rohadtul nem tudnak gyereket nevelni de akkor meg megteszem én, mert nincs ínyünkre új ereszt csinálni nekik meg 1000000 forintokat fizezni gondolom. Már kamera rendszeren is gondolkodom, nektek is jó lenne egy, kirakni, hogy kamerával megfigyelt terület és szépen elmondani a szomszédnak, hogy mindent vesz a kamera és ha bármiben kár keletkezik akkor tudni fogjátok ki volt és hogy semmi nem volt ingyen az udvarotokban. Nyomatékosnak kell lenni és kész.
2023. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

16: Már nincs ilyen szabályozás, hogy melyik szomszéd kötelessége a kerítésépítés, az építhet kerítést, akinek érdekében áll. Ha a mostani alacsony kerítést a szomszéd építette, akkor persze egyeztetni kell vele, ha a kérdező magasítaná, de ebből valószínűleg értené, hogy mennyire zavaróak a gyerekek.

Nekem a nyugalmam megérne ennyit.

2023. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bátran jelents fel őket.

Rövid távon használ, ha a a kerítést megmagasítod, a növényeidet átülteted, a bútorokat is odébb rakod.

Hosszú távon a költözés lesz az egyetlen megoldás. Mert most még csak vizet locsolnak, de ha majd nagyobbak lesznek, át is másznak, átszemetelnek, áthugyoznak, stb.

2023. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!