Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én vagyok a rosszarc, mert...

Én vagyok a rosszarc, mert fél 11-kor megyek aludni és nem engedek házibulit?

Figyelt kérdés
Mármint úgy nem engedek, hogy nem veszek benne részt vagy más helyet keresek.
2023. aug. 25. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy.
2023. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hat a bulisok szerint biztos uncsi vagy a koranalvosok szerint meg normalis 🤷 Magadhoz hasonlokkal haverkodj
2023. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ismerőseim szerint is meg lakótársak szerint is.


"Hány éves vagy? Hetven?"

2023. aug. 25. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vmi ertheto h mirol beszelsz am.. Adott egy lakas ahol tobben laktok es vkik ott akarnak bulizni, de te nem engeded mert aludni akarsz? Az ismeroseid es a lakotarsaid is egyetertenek veled. Akkor kik akarnak bulizni meg miert nalatok? 😂
2023. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen. Lakótársak bulit akarnak rendezni, én vagy nem engedem vagy lelépek.


Ismerősök is azt mondják, hogy ne legyek ilyen unalmas.

2023. aug. 25. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért ragaszkodsz olyan környezethez, ahonnan kilógsz?
2023. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy rossz arc. Én is hasonló személyiség vagyok. Inkább elmegyek kirándulni, sétálni, mint egy ivással egybekötött házibuli résztvevője legyek.

Én úgy gondolom nyitott vagyok, s el tudom fogadni, ha valaki így tud szórakozni vagy így tud kikapcsolódni. Azonban azt tapasztalom, hogy nagyon sok embernek (kortól függetlenül) van egy látásmódja, s azt általánosságként éli meg, s emiatt másokat sokszor nem tudják tolerálni. Ilyenkor jönnek a beszólások, meg a "megváltoztatási" szándékok. Érdemes olyan társaságot keresni, amibe az ember beleillik, s nem kilóg. Egyszerűen hangzik, de ahhoz, hogy ezt megtudjuk valósítani sajnos sok feltételnek meg kell lennie. Sokszor a kapcsolatok és a pénz megléte vagy nem megléte okoz problémát.

2023. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaah ertem. Ha meloznek masnap es kedvem se lenne epp akkor enis igy lennek vele mint te. De nekem van h van kedvem, sot neha en kezdemenyezem nyilvan a lakotarsakkal ledumalva elore valahogy.. Ha ok semmibe veszik a keresed es megalkudni sem tudtok sehogy ill te sose szeretsz bulizni akkor lehet mas lakotarssak utan kene nezned. En 1x laktam csak ugy.. soha tobbet, inkabb egyedul vagy bnovel.
2023. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!