Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szereted a helyet ahol élsz?

Szereted a helyet ahol élsz?

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

So-so... Kisvárosról beszélünk.

Szeretem az udvarunkat, szeretem, hogy nem balhés a környék.

Nem szeretem, hogy helyben nincs semmi, hogy felénk sok az utcán kószáló önsétáltató, akár nagytestű kutya, ezért az enyéim sétaltatasa macerás, nem szeretem, hogy a szüleimmel élek, rossz a kapcsolat, és anyámmal közös a szobám(apámé a másik háló, nappali nincs).


Az egyetemi kolit meg még nem véleményezem, idén máshová kerültem, csak tegnap költöztem be. :D

2023. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utalom es szeretem.
2023. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A várost igen, a környéket nem. A lakásnak vannak jó részei, de sok mindent nem szeretek.

Csak albérlet és remélem kb. egy év múlva már el tudok költözni.

2023. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szolovjov ***** válasza:
100%
Szeretem. Már az édesapám is ebben a faluban született, sőt ebben az utcában nőtt fel. Pár házzal odébb lakott.
2023. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen: biztonságos környék, barátságos emberek.

Nem: utálom magamat, és sajnos magam elől nem tudok sehova elköltözni.

2023. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen. Abban a kisvárosban élek pár éve, ahol születtem. Nagyon jó itt, sokkal jobb, mint költözéskor hittem volna.
2023. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Bugris agyatlan bunkók vannak a környezetemben, amióta szóltam pár dolog miatt, azóta hatványozottan csinálják.

Mert ugye az olyan poén, és nehogy már más megmondja, nekik mit lehet. Még akkor is, ha ritka nagy paraszt dolog...

Ahol születtem, ott az ilyeneket olyan szinten kiközösítették, hogy kb az egész környék nem szólt hozzájuk.

Itt meg milyen menő...

2023. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A várossal igen, környékkel alig, de messze, messze lehetne rosszabb is.

A környéket tekintve: Sajnos a meglévő kocsma mellé nyílt egy másik is, vagy 40 méterre arrébb, azóta a részegek előszeretettel randalíroznak erre, összepiszkítanak mindent, és nemcsak "kisdologgal". Szomszédok közül is vannak páran, akik egyszerűen nem valók társasházba, annyira képtelenek másokkal együtt élni (ilyen formában).

Illetve, napi szinten min. 2x járőröznek erre a rendőrök, meglehetősen lassan vonulva, ami szerintem megint sokat elmond..


Maga a város amúgy nem rossz, bár ahhoz képest, hogy 30k ember sem lakja, akkora dugókat képesek az autósok létrehozni, hogy az már hihetetlen.. A tömegközlekedés teljesen rendben van, az állomások is -nem fityiszes városhoz képest- remekül karban vannak tartva, a vezetéssel is teljesen meg vagyok elégedve. Szinte minden fontos dolgot meg lehet itt találni.

2023. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!