Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanál a munkahelyeden...

Felmondanál a munkahelyeden ha nem kapnál bónuszt, de amúgy meg szereted a helyet?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül az összes közvetlen kollégám kapott bónuszt az éves munkájáért én nem. Ezt egy magasabb pozícióban lévő főnök döntötte el, aki jóformán nem is ismer minket, mert csak akkor kellene érintkeznünk vele ha nagyon nagy baj van.

Alapvetően szeretem a munkahelyen, de ez azért mégis egy nagy szembesítés volt, hogy mit is várható ettől a cégtől. Tavaly kezdtem, de akivel ugyanazon a héten kezdtünk, ő kapott.

Ti felmondanátok ilyen esetben, csak emiatt?



2022. febr. 16. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szóvá tenném a főnöknek 4 szem között, hogy én miért nem kaptam. A válaszától tenném függővé a felmondásomat.
2022. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem voltak megelégedve a munkáddal.
2022. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Közvetlen felettesem aki ismer minket azt mondta, hogyha mindenképp választania kellett volna valakit aki nem kap, az nem én lettem volna. Soha semmilyen rossz visszajelzést nem kaptam a munkámról.

Ő megkérdezte miért alakult így, de csak mellébeszélés volt.

2022. febr. 16. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
KEF? Ott vannak cickány kiskirályok....:-/
2022. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Bocs de év elején nincs bónusz kiírás, amit véletlenül csak te nem teljesítettél? Mert akkor tok jogosan nem jár. Amúgy ha ez pofára megy, akkor elkezdenék jobb helyet keresni, de nem azért mondanék fel mert nem kaptam valamit, ami adható, hanem mert találtam egy jobb helyet.
2022. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

fel nem mondanék, de szétnéznék a piacon

addig is kis pénz, kis foci

2022. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Csak emiatt nem mondanek fel, de pipa lennek egy jo darabig, az biztos. (Plane ha valami normalis osszegrol lett volna szo.)
2022. febr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fárasztó96 ***** válasza:
Hát, azért odadörgölném a felettesem orra alá, ha jogtalanul kapott mindenki csak én nem
2022. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehova, a bónusz csak adható.
2022. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanek fel amig nem talalok masikat.

Ki tudja mikor vesznek fel. lehet felev mulva

2022. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!