Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidéken miért van túltengés...

Vidéken miért van túltengés proli, alkesz emberekből?

Figyelt kérdés
Igazából a fővárosban és vidéken is vannak értelmes és buta emberek, de az arányok nekem úgy tűnik mások. Pesten a belvárosban vagy a fiatalos XI. kerületben azért sokkal több értelmes embert lehet látni az utcán vagy a bárokban is sok magasröptű gondolat hangzik el iszogatások közben. Ehhez képest a szülővárosomban, kis vidéki város proli túltengés van, mindig ezt érzem, ha elmegyek egy kocsmába egy idő után már ordibálás, üveg dobálás, mulatós zene. Meg a témák is alapból alacsony szintűek, részegség, foci, b.zizás, stb.

2023. szept. 5. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Sokan megrekedtek a szakmunkás iskola után, ez van...
2023. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

A vidék az Szentgotthárdtól Záhonyig terjed és benne van az összes megyeszékhely, egy csomó egyetemi város, üdülőövezetek, gyógyfürdők stb.

Te meg egyetlen kisvárosból általánosítasz "a vidék"-re.


Aztán csodálkozol, hogy a vidékiek utálnak titeket, felfuvalkodott fővárosiakat, akik lenézitek őket.


Vagy eleve egy hergelő troll kérdés volt, hogy jöjjenek a felháborodott válaszok.

2023. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem rosszul közelíted meg a dolgokat.

Előszöris alapbol más szórakozóhelyek vannak BP-en egy turistaövezetben és egy kisvárosban. Egy kisvárosban nincs annyi vendég, ezért nem is csinálnak olyan nívós helyet ahol pl drága a pia (nem mennek be csóró emberek). Hanem mivel kevesebb a vendég valahol lentebb kell adni. Így jelenik meg a mulatós is. Arányában tekinetve több ember is lakik a fővárosban, ezért van több jómódú vagy tanultabb ember. Nem azert mert a vidékiek hülyék.

Másodszor talán az arcod is nagy egy kicsit, ezért elfogult vagy Bp-el kapcsolatban.

2023. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Pesten sokkal több a hajléktalan, a bűnöző és az "alja ember"
2023. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Mert Pestre felköltözik egy csomó értelmes vidéki, aki kezdeni is akar magával valamit, tanulni akar (vagy már megtette), jobb munkahelyet akar, vonzza a kulturális élet, stb. Vidéken meg az marad ott, aki beletörődött az életébe, nem aker fejlődni sehova, és marad neki a piálás, a szellemi zéró emberekkel való társalgás (még akkor is, ha ő értelmesebb lenne).

Én is egy vidéki nyomi városból költöztem Pestre már 15 éve, de haza szoktam járni, és abszolút ugyanaz a tapasztalatom, amit a kérdező is leír. Az biztos, hogy vidék meg vidék közt is nagy különbség van, én Borsod megyéről tudok nyilatkozni...

2023. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Illetve a vidéki városokból azok is eltűntek, akik külföldre mentek és ott akarnak kezdeni valamit az életükkel.
2023. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez így van, én ma Gyöngyösön voltam, Hatvan mellett élek(sajnos), de már nagyon megcsömörlöttem a sok helybéli gyökértől.

Ennyi agyatlan, bunkó buta embert....szomorú komolyan.

Budapestre nehéz visszajutnom anyagi okok miatt, itt vidéken amennyire tudom, elzárom magam mindenki elől.

30 évig éltem Bp-en, már ott, akkor nagyon idegesítettek az ostoba emberek.

Erre.....elköltözök vidékre.

2023. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

De te nem vagy proli hogy "prolizol"...

Egyáltalán miért foglalkozol az ilyen emberekkel?

Mindenkit a saját magában is fellelhető tulajdonságok zavarnak.

2023. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Népünk társadalma leáldozóban van. Nincs éélet/nem akar senki sem változtatni a drog/alkohol/zsíros kaja összeállításon, így mindenhol megjelennek ezen híres emberek.

Viktorta meg épp, hogy rájuk számít, mint megbízzható szavazókra:).

2023. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miről beszéltek. Alapbol Kelet és Nyugat Magyarország más. És ha egy Bp-i úgy beszél mindenkirol aki nem ott él az "proli", és hogy vidékiek így meg úgy (tehát az ország 80%-a) mert csak Budapest az isten, nekem nagyon ellenszenves viselkedés. Semmivel nem vagytok különbek mint akiket leproliztok.
2023. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!