Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc mennyire számít...

Miskolc mennyire számít élhetőnek?

Figyelt kérdés
Értem itt a munkalehetőségeket, az infrastruktúrát stb. Sokan mondják, hogy az elmúlt években kezdett fellendülni kicsit a város. Ez igaz? Az albérlet árak ehhez képest itt kicsit kedvezőbbek a többi nagyvároshoz képest.

2023. szept. 5. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Sok a C.
2023. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire.
2023. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Fellendült persze: abból a szempontból, hogy az ottani gazdagok tovább gazdagodtak. Ebből a szemszögből nézve Tapolca valóban élhetőbb. A város nagy része továbbra is cigányokkal van tele és nem éppen elit. De legalább már nagy néha kitakarítják a hányásokat a buszmegállókból, ami 10-15 éve nem volt divat.
2023. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miskolci vagyok és én meg inkább azt mondanám, hogy látott szebb napokat.

Gondoljunk bele, hogy az elmúlt évekhez képest vajon mért csökkent a népesség?

Biztos nem véletlen, ha ide akarsz költözni, akkor gondold át többször.

Ráadásul én azt vettem észre, hogy egy két miskolci elég magasan fenn hordja az orrát.

Pedig nincs mire, mert mostanában nem nagyon tud mit felmutatni a város.

Mindegy, mindenesetre ha van kérdésed tedd fel nyugodtan, ha tudok segítek.

2023. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Gondoljunk bele, hogy az elmúlt évekhez képest vajon mért csökkent a népesség"


Minden városba csökkent a népesség, ez úgy általánosságban igaz egész Nyugatra, nemcsak Magyarországra. Az ázsiai és afrikai országok népessége növekszik csak szinte.


Munkalehetőség szempontjából sem jó Miskolc? Igazából azért érdeklődök csak, mert én egy szabolcsi kistelepülésen vagyok, és az itteni környezettől szerintem mindenhol jobb, viszont más nagyvárosokban drágább az albérlet is. Gondolom valami oka van, hogy Miskolcon olcsóbb, mint pl. Nyíregyházán vagy Debrecenben.

2023. szept. 6. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki keres, az talál munkát. Persze nem árt, ha van valamilyen végzettség vagy szakma a kezedben. Én diplomaosztó után másfél hónappal már dolgoztam. Szabolcshoz képest szerintem semmivel nem rosszabb a helyzet.
2023. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondjuk en se ertem, hogy pl egy Nyiregyhazan miert olcsobbak az ingatlanok es az alberleti dijak, mert egy olyan varos ahol semmi nincs, foleg munkahely, meg elore lepesi lehetoseg, jovokep... persze hacsak nem ragadt bele a megfelelo seggbe az ember nyelve. Tobbek kozott ezert nincs normalis foci sem a varosban, mert a tehetseges helyett a haver kolyket kell betenni a csapatba vagy azet, aki tobbet csusztat a zsebbe. Szoval ez a mentalitas atgyuruzik minden teruleten. Undorito az egesz ami ott megy, pedig maga a varos szep lenne.
2023. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább a munkahelyek, munkalehetőségek hiányát emelném ki, nem azt, hogy sok a kisebbség. Azért vannak jó részei is a városnak, ahol el lehetne lakni, kérdés, hogy munkát talál-e az ember, és mennyi bérért. A város jelentős része a 2 nagy gyárban van.
2023. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Elég élhetetlen. A c. - k bicskával a zsebükben járkálnak csordákban. Az utcák tele vannak turházva. Majdnem minden buszmegállóban csöves van. Annyi szépség lenne a városban, szinte az egyik legszebb természeti helyen van, de a rengeteg kisebbség nagyon sokat ront rajta.
2023. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Felejtsd el !

Már olyan helyen is vannak cigányok ahol 10 éve elképzelhetetlen lett volna. Persze a putris cigány. Külföld vagy Bp és Győr.

2023. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!