Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a lakótársai...

Mit csináljak, ha a lakótársaim azért nem bírnak, mert máshogy szeretem tölteni az időmet mint ők?

Figyelt kérdés

Ők tipikusan ezek a hangos, extrovertált, bulizós emberek én pont ennek a fortdítottja.


Hallottam, hogy arról beszélnek, hogy miért nem mentem velük bulizni majd azon nevetgéltek, hogy biztos sok barátom lehet így....


Én eddig se nagyon akartam velük haverkodni így meg aztán pláne.


Viszont mivel úgyis együtt kell valamennyire laknunk és nem akarnék bunkó lenni velük, de mit csináljak ha ők azok?


2023. szept. 7. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En keresnék másik szobát
2023. szept. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem öltözz ki csinosan, az mindig jó érzés és jó kedved lesz tőle. ^^
2023. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem mentél velük bulizni és erről beszéltek még nem biztos hogy "nem szeretnek" vagy "utálnak".

Egyébként hasonlókat én is tapasztaltam pl. felsőoktatásban, az évfolyamon, ott is a nyitott-nagyszájú "kifogásolta" a másik felé, hogy miért nem tudott bulizni, kikapcsolódni. Utálat nem volt, csak ez ilyen megjegyzésként ment.

2023. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük együtt lakni. Nincs olyan, hogy kell.
2023. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koliról van szó, nem tudok szobát cserélni most még.
2023. szept. 7. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Vizsgaidőszakban majd te nevetsz rajtuk. Tudni kell az ilyeneket megfelelő mértékben lesz.rni.
2023. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Vannak extrovertált és introvertált személyiség típusok.

Előbbiek társaságban kapcsolódnak ki, töltődnek fel.

Utóbbiak egyedül, a társaság inkább lemeríti, fárasztja őket.

Előbbi nem érti, a másik miért nem kapcsolódik ki soha, mert teljesen másként éli meg a bulit mint a másik típusba tartozó.

Utóbbi meg nem érti miért nem fárad bele a sok bulikázásba az előbbi.

Egyikkel sincs gond, csak nem baj, ha az egyik tudja, hogyan működik a másik.

Sajnos az emberek a közepes minőségű élethez szükséges tudással sincsenek tisztában mert rettenetesen rossz volt az oktatás az országban mindig is.

Tele felesleges dolgokkal, híján nélkülözhetetlen dolgoknak.

Eddig is szar volt az oktatás, most meg már az is csoda ha van.

Próbáld meg elmagyarázni nekik, biztosan megértik hogy egyszerűen másképpen működtök. Arról nem beszélve hogy valószínűleg más dolgok is fontosak neked az életben.

2023. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!