Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Néha úgy érzem, hogy a lakótár...

Néha úgy érzem, hogy a lakótársaim kihasználnak, vagy szimplán igénytelenek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy hűdenagyon tisztaságmániás lány, de azért igényeim vannak. Például gyűlölöm, amikor napokig ott van hagyva a mosatlan, nincs levíve a kuka, büdös/koszos a WC/fürdő, nagyon koszos a padló, stb...

A lakótársaimat viszont ez láthatóan nem zavarja különösebben. Néha esetleg elmosogatnak, a szemetet maximum kiszedik a kukából, aztán otthagyják, fürdőt/WC-t egyáltalán nem takarítanak. Ha én megcsinálom, akkor esetleg észreveszik és megköszönik, de egyébként ott van hagyva. Nekem viszont ebből kezd elegem lenni. Elhatároztam, hogy mostantól én sem csinálok semmit. De egyszerűen nem bírom egy bizonyos idő elteltével, egy hét után muszáj elmosogatnom, mert megőrülök a látványtól. Az a szomorú, hogy még csak nem is fiúkkal, hanem lányokkal lakom együtt. Most ott tartok, hogy szem majd étteremben, itthon egyáltalán nem fogok a mosatlanokhoz nyúlni, és meglátom, hogy mi lesz.


2013. okt. 16. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd meg őket, hogy a békesség kedvéért beszéljetek meg egy takarítási rendet.

Nem kell egyvalakinek mindent egyszerre, osszátok föl, hogy ki mit mikor takarít.

Amiben megállapodtok, ahhoz tartsa magát mindenki.

2013. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:
Ideje fiúkkal együtt laknod..:-) Sokkal igényesebbek mint hinnéd!
2013. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!