Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a haverjaimmal...

Mit csináljak a haverjaimmal (a lakótársaim? )

Figyelt kérdés

leérettségiztem haverom is a másik már 1 éve kivettünk közösen egy albit összebútoroztunk de nagyon trehányak én se vagyok egy takarítós de azért ez már túlzás :S


kezdjük ott hogy nem tudnak főzni de mindig katyvasztanak valamit a múltkor olajat öntöttek össze valami por alappal és lepényt csináltak belőle majd ezt sütötték meg serpenyőben meg tiszta dzsuva a konyha mindig a wc az borzalmas esküszöm a piaci nyílvános budiban jobb illat van vettem két doboz hipót és esküszöm fél napig csak a budit súroltam 1 hipó nem volt elég mert annyira büdös volt szóval két hipót rá aztán kb 1 nap voltam mire kitakarítottam az egész házat (konyha fürdő wc) az ő szobájukhoz nem nyulok

de másnap megint szétpakoltak mindent meg mondták hogy hú de jó tisztaság van milyen jól megcsináltad


ők a haverjaim már 7 éve de én nem bírok ilyen koszban élni :S


2014. júl. 20. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak a saját részedet tartsd rendben, ő részüket meg hagyd koszolódni. előbb-utóbb kitakarítanak!
2014. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem takarítanak a wc már vagy 3 hete olyan volt mint a trágya a konyha meg mintha bomba robbant volna a pohár oda volt ragadva a pultra alig tudtam felszedni

azért álltam neki már takarítani mert amint kimentem volna enni valamit nem tudtam mert tiszta mocsok volt minden a wc-ről meg ne is beszéljünk szerinted ha 2 doboz hipó kellett hogy tiszta legyen akkor mennyire volt retkes?

2014. júl. 20. 22:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Esetleg lépj le? Igen nehéz lenne őket megváltoztatni, lehet előbb dobnának ki az ablakon ha mindig pörölnél velük a retek miatt. :D
2014. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen nálunk is volt. Már alig volt hely, mondom pakolja el a szarjait. Erre ott hagyta a tányért is. Megmondtam, hogy felborítom az egész kva asztalt, ha ott lesz akkor is, amikor visszamegyek. Eltelt pár óra, hazatértem, még mindig ott volt a nappaliban a tányér. Megfogtam az asztalt, felborítottam, ahogy ígértem, és megmondtam, hogy így vagy úgy, de holnap a konyhai asztalról is el fogunk pakolni...:)
2014. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

összetörgelni nem akarom a tányérokat poharakat :D

egyik haverom am be is szólt amikor már többször mondtam hogy jó lenne takarítani "igenis anyu.." mondom pff

2014. júl. 20. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Le kell velük ülni és megbeszélni,hogy ha szétrámoltak akkor takarítsanak el,mert nem vagy sem a feleségük,sem az anyjuk!


Sajnos sok fiatalnál tapasztalom ezt az undorító viselkedést,hogy leszarják,hogy másokkal élnek együtt.Meg úgy vannak jajj X elpakol mindig akkor így hagyom stb.

2014. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
És legalább beleadtak a hipó árába? Én belemártogattam volna fejüket a wc-be.
2014. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet :S
2014. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem adtak bele a hipóba de másnap este összehányták a budit -.- bár azt velük takarítattam fel mert reggel olyan dührohamot kaptam hogy addig ordibáltam amíg ki nem jöttek
2014. júl. 20. 22:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom azért hánytak mert előtte ittak mint a sivatag... Ha erre volt pénz akkor arra is legyen, hogy vegyenek ők hipót. Bár ha erre várnál akkor istálló lenne a fürdőszobából.
2014. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!