Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudok a lakótársaim miatt...

Nem tudok a lakótársaim miatt rendesen aludni, mit csináljak? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Én nem értem ők, hogy csinálják, de olyan éjfél körül mennek aludni, és öt körül kelnek. Ezzel csak az a baj, hogy nagyon hangosak..

Elkezdenek tévézni az éjszaka közepén, pakolnak, égetik a lámpákat stb, én pedig alapból nemigen tudok nagy zajban aludni. az elköltözés egyenlőre nem opció, de már tényleg elegem van, felírtattam xanaxot, hogy attól majd jobb lesz, de csak elálmosít, nem nagyon altat el. Próbáltam velük beszélni, ha kiszólok, abbahagyják 1-2percre, de az nyilván nem elég.. Tippek?

20/L



2020. jún. 12. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Gyógyszer előtt miért nem próbáltad a viaszos füldugót és a szemtakarót?
2020. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felébredsz, vagy elaludni nem tudsz?
2020. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" felírtattam xanaxot, hogy attól majd jobb lesz"


Ezt rosszul tetted, és az orvosod sem normális. A xanat kőkemény nyugtató, de nem altató drog. Nagyon könnyű rászokni, s a célnak meg abszolút nem felel meg. Általában súlyos idegrendszeri problémás betegek szedálására haszánlják, átmenetileg. Kegyetlenül roncsolja a májat.


Nincs nálatok valami házirend, hogy hánytól-hányig mit lehet csinálni?

Tönkremennek a kialvatlanságtól az idegeid, beteggé tesz.


Este 10- reggel 6 között néma csönd és csak lábujjhegyen közlekedés a wc-re és vissza.

Sürgősen hagyd ott őket, amint teheted, mert ilyen tahók között rámegy az egészséged, a munkabíró képességed is. Ha tanulsz, ha dolgozol, annak a rovására fog menni.


A xanaxpt meg felejtsd el, sürgősen.

2020. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velük megbeszélted, hogy ez nem okés?
2020. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából vettem szemtakarót is meg füldugót is, a füldugóban kényelmetlen volt aludni, a szemtakaró jó-jó, de nem elég. Persze, mondtam nekik, de nem nagyon értik meg..
2020. jún. 12. 12:21
 6/7 A kérdező kommentje:
csak fél szemet szoktam bevenni 0,25 ösből, az nem vészes
2020. jún. 12. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
De ez akkor SEM ALTATÓ! A nyugtatót nem erre találták ki...
2020. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!