Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak szerintem ennyire unalmas...

Csak szerintem ennyire unalmas és olyan semmilyen Zalaegerszeg?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van más is Magyarországon, aki azon a véleményen van mint te. Nincs kizárva.
2023. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A magyar városok nagy része unalmas és semmilyen.
2023. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanezen a véleményen vagyok, mint te. Sajnos munkalehetőség sincsen sok. Engem leginkább a panellakások taszítanak még. Ha belegondol az ember abba, hogy mekkora Zala megye területe, és mennyi üres terület van, akkor rájön az ember, hogy bőven lehetett volna minden panellakás helyett családi házakat építeni.

Biztos, lesznek, akik lepontoznak, de ez a véleményem.

Ha van munkád, és felnőtt vagy, fontold meg a vidékre költözést, mivel ha szereted a természetet, és a nyugalmat, akkor egy udvarban fel fogod magad találni könnyen.

2023. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

14:23

Én magam is panelházban lakok "panelpatkány vagyok" :)

A helyzet az, hogy lélektelennek tartom ezt a várost, ami tulajdonképpen inkább egy kreált foshalmaz.

A város tele van ukrán és most már egyre több filippínóval akik hugyért szarért droid munkát végeznek. A munka lehetőségek száma eléggé csekély. Ott a Schneider, Flex meg az ezekhez hasonló 3-4 műszakos munkák ha nem rotálják az embereket. Megvagyok én a városokkal, nem ezzel van bajom, nem tudnék falu helyen élni. De egy idő után nyomasztó ez a város, mintha minden nap ugyanolyan lenne. Az emberek is hűvösek és távolság tartóak, tudom nem csak itt. Az egyetlen jó dolog Egerszegben az a belváros, az hangulatos, szép és megnyugtató. Néhány rokonomon kívül akik a megyében laknak semmi nem köt ide. Annyira idegennek de egyben kiszámíthatónak érzem az egész szülővárosomat, hogy az valami hihetetlen.

2023. szept. 22. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 14.23-as. Sajnos igen, én is ugyanígy látom az egész várost. Én sajnos a szakmámban sem tudok elhelyezkedni. Sőt már a Schneider, Flex sem nagyon hirdet, mivel a vendégmunkásokat alkalmazzák.
2023. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretek itt lakni
2023. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én oda jártam főiskolára 90-es években (de rég volt), akkor tetszett, persze főleg a belváros, de a Landorhegy környéke is. Egyszer visszamentünk a férjemmel nosztalgiázni, 2000-ben, azóta nem voltam.
2023. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek itt lakni. Soha nem éreztem, hogy máshol kellene élnem. Magyarországon nincsenek távolságok. Egyetemre máshova jártam, de utána hazaköltöztem. Ha úgy érzem, hogy valamit vásárolni szeretnék és itt nem kapom meg akkor 1. internet 2. beülök az autóba és elmegyek máshova - Szombathely, Győr, Budapest.

Ha szórakozni szeretnék de nincs kedvem egyik szórakozóhelyhez sem vagy elmennék egy jó étterembe (na abból kevés van ami tényleg JÓ), akkor beülök az autóba és elmegyek... Hazatérni mindig jó érzés. Nem tudom megérteni azokat, akik röghöz kötöttnek érzik magukat. Minden előnyével és hátrányával együtt szeretem Zalaegerszeget. A munkáról annyit, hogy nyilván van különbség szakma és szakma között...de speciel burkolóként Zalegerszeg és 50km-es körzetében dolgozom, sokat utazom... élvezem :)

dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as kiegészítés, véletlenül elküldtem:

Amit szerettem volna még: burkolóként dolgozom jelenleg, mivel a szakmámban nem találtam munkát Zalaegerszegen (kertészmérnök volnék), úgy döntöttem váltok...kitanultam a burkolást, mert alapvetően mindig érdekelt és már 4 éve ebből tartom el a családot :)

dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!