Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is jobban idegesítenek...

Titeket is jobban idegesítenek a szomszédban az olyan hangok, amiknek a forrásai felnőtt emberek?

Figyelt kérdés

Engem pl. a szomszédban a kisbaba sírása nem idegesít, még a kutyaugatás sem különösebben, persze ezeknek is van okuk (2 nagytestű kutyát tart a szomszéd a kis lakásban két kisbaba mellett, szóval nem csodálom), de se a kisbabák, se a kutyák nem tehetnek erről.


Egyébként nekem a fúrás meg a kalapálás sem vészes (szerencsére az itt ritkán van), hisz az egy munka amit el kell végezni, nem élvezetében fúr az ember.


De az már nagyon zavar, ha a szomszéd (a 2 kutyás, 2 gyerekes szomszéd) emellett még ordibál is (az észlény a kutyákkal, meg a kisbabákkal üvölt, hogy maradjanak csendben...).


De máskor is idegesített a felnőtt emberek által keltett zaj. Még akkor is, ha a fúrás vagy a kutyavonyítás lehet, hogy időnként hangosabb, mint a fentiek.


Ti is így vagytok ezzel?


Engem azért idegesít ennyire, mert tudom, hogy felnőtt ember és tekintettel lehetne másokra, de mégsem teszi. Van esetleg erre valamilyen pszichológiai trükk, amivel az ember könnyebben figyelmen kívül tudja hagyni az ilyen zavaró hatásokat? Nem akarok ezen pörögni, de akkor is idegesítő. Füldugózni meg nem akarok folyton.



2023. szept. 29. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Igen engem nagyon mert egy az egyben olyan mintha velük laknék is mint vmi koliban vagy családban.

Minden éjszaka hallom ahogy b sznak 3 szor is, egesz delutan amiket beszélnek az erkélyen, hogy mikor kikvannak naluk vendégek mikor miert sir a gyerek miert szólnak rá, a nő meg engem k.z le meg állandoan beszol, ordit, de a tarsasházban egy szinten élunk 20 an is, de csak őket hallom minden áldott nap még a köhögest is, meg telefüstölik mindig a lakasom nyáron 30 fokban kell aludni miattuk mert szelloztetni se lehet.



Folyamat toxic mérgező szomszedaim vannak állandoan görcsben van töluk a gyomrom.

2023. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kitana. ***** válasza:
60%
Nem, engem a gyerekhangok jobban idegesítenek, a felnőttek egyáltalán nem. De itthon a gyerekhangok sem olyan vészesek, tompítják a falak eléggé, viszonylag csend van akkor is, ha hallatszódik valami. De szabadtéren kiakasztanak a visítozó gyerekek. (Nem utálom a gyerekeket, csak amikor hangosak, a hang irritál.)
2023. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%

*Es a gyerek mellett b.sznak mert egyszobás a keco.

Egy az egyben gyerekbántalmazásnak is minosul.

Hányok tőlük.

2023. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
A gyerek hisztinél nincs rosszabb, az nálam mindent visz, az az igazi torkaszakadtából fejhangon visító gyerekbömbölés.
2023. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A kutyaugatás is azért idegesít, mert sokszor szrnak a kutyára, és szerencsètlen azért ugat 24/7 mert begolyózik az unalomtól.


A gyerekvisítástól mondjuk kikészülök, teljesen mindegy hogy tehet-e róla.


Egyébként igen, a legdühítőbb az amikor olyan zajong, akinek lehetne több esze.

2023. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A hiszti az más, amikor egy 4-5-6 éves veri magát a földhöz, és üvölt, de nem azért, mert valami baja van, hanem azért, mert félrenevelték.


De most nem erre gondoltam, hanem arra, amikor egy csecsemő sír. Bőghet egész éjjel, nem tudok rá haragudni, de igazából úgy kezelem, mintha a "természet" hangja lenne. Ez így hülyén hangzik tudom, de természetes, hogy néha sír a gyerek, vagy ugat a kutya. Nincs intellektusa, nem tudja, hogy mást esetleg zavar.


De amikor a felnőttek hangosan üvöltöznek, pedig tudják hogy társasház, hallják, hogy a szomszédok dörömbölnek nekik, hogy maradjanak már csöndben, az nagyon zavar, mert tudod a másikról, hogy ÉRTI, TUDJA, hogy bajod van a hangoskodásával, csak lesz*rja.

2023. szept. 29. 14:39
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
gyerekvisítás hogy tud zavarni valakit? Mindenki úgy nőtt fel vagy mellette visított egy gyerek vagy ő maga visított. Ez olyan mint amikor valaki falun lakik és zavarja a fűkasza hangja.
2023. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kitana. ***** válasza:
57%
A babasírás is borzasztó. Nem tudnám eldönteni, hogy a hiszti vagy az a rosszabb.
2023. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Metionin ***** válasza:
67%
Nekem a gyereksírás/hiszti a number one. A fúró, kalapálás, ilyesmik sem a kedvenceim de ha választani kell, inkább azok. A fúró csak irritál de a gyereksírástól olyan agresszió jön belém, hogy legszívesebben szétütnék bárkit csak hallgasson el. Szerintem arra a frekvenciára érzékenyebb a fülem, mert már kisgyerekként sem bírtam amikor a többi gyerek visított az oviban, amikor pedig először hallottam csecsemőt sírni, annyira rossz volt, hogy összemartam a saját fülem.
2023. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Minden, ami zajforrás és nyugiban szeretnék lenni, az zavar.
2023. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!