Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen szomszédokkal mit lehet...

Ilyen szomszédokkal mit lehet kezdeni? Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Lakik a egy család a szomszédunkban. Az anya, az apa, a gyerek,, az apa testvére. Folyamatosan, hangosan veszekednek, verekednek. Van egy kutyájuk és egy kb 3. Osztályos fiúk. A gyerek egy analfabéta, (fogalmam sincs hány éves de 8-nál nem lehet több) iskolás létére úgy beszél mint egy 2 éves. A kutya pedig mindenhova odapisil, folyton ugat, egyszer engem is megtámadott. A pisifoltokat pedig nem törlik fel,volt olyan hogy hosszú szoknyában voltam és belelógott a kutyahúgyba.


Volt olyan is hogy a kutya órákig nyüszített hangosan. Mintha fájna neki valami.

Régebben valamelyik szülőnek az anyja is velük élt. Sokszor becsöngetett hozzám vagy a 2 emelettel alattam lakó mamámhoz hogy kérjen egy pohár vizet,takarót,vagy segítséget. Mamám egyszer azt mesélte hogy a néni teljesen összeverve csöngetett be a mamámhoz. A néni azóta elvileg meghalt.

Régen sokszor hívták rájuk a rendőrséget, de mivel "vér nem folyt"

Ezért nem tudnak mit kezdeni.



Valamint kacatgyűjtők is. A tároló tele van, a biciklimet és egyéb lent lévő cuccaimat alig bírom kívánni annyira belakták a holmijukkal.

A lépcsőházban moccanni se lehet a fordulóban mert ott van több szerszám,szekrény, nyúlketrec, volt oda kisuvasztva egy élő hörcsög is.


Mással mindig tisztelettel beszélgetnek csak a falak mögött zajlik ez. Mivel már évek óta ez megy, úgymond mindenki megszokta és tűri.


Mit lehet tenni?



2023. szept. 30. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A jegyzőtől kell kérni birtokvédelmi eljárást a zaj, a vizelet, a lom miatt.
2023. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!