Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek a szomszédaitok...

Milyenek a szomszédaitok általában?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Rendesek, semmi bajom velük
Van köztük problémás, de még tolerálható küszöbön belül
Elviselhetetlen(ek), fontolgatom a költözést
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Uj epitesu keves lakasos tarsashaz. Csalados sznobok, koszonunk, amugy mindig csond van, neha gyereksiras max, ahogy nalunk is. Ezerszer jobb, mint a panel volt.
2023. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Alapvetően nincs gond, egyedül a hétvégére tervezett fúrást nehezen viselem, ami sajnos rendszeres.
2023. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Vidéki tahókia, Nógrád megye, paranoiámból fakadóan a rosszindulatot kerestem a helybéliekben, aztán kiderült, ezeknek ennyire telik a gyári ROM/RAM-ból.

Nem gondolkodnak egyáltalán.

Csak úgy mennek előre, mint a guriga a lejtőn.

2023. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 3 lépcsőházas társas házban lakom! Ahol az első lépcsőházban lakom. Színte már csak új szomszédjaim vannak. Én 44 éve lakom ugyan ott. Ezen kívül már csak egy olyan lakó van aki 57 éve lakik itt. Van itt olyan aki 1988 óta laki itt. De a többségük az elmúlt 10 - 12 éve költözött a szomszédba. Igy őket nem ismerem. A régiek azok normálisak.
2023. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik szomszédommal jóban vagyok. Sőt az egész faluban nincs olyan ember akivel rosszban lennék.
2023. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Újépítésű győri társasház, sznob patkány proli a felső szomszédom. Éjjel vereti a technót, közben meg kopog a falon ha nap közben tv-zek, sír a gyerek, porszívózók, stb. Persze párszor már ordibáltam vele, azóta nincs techno.
2023. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!