Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek a szomszédaitok?...

Milyenek a szomszédaitok? Ugye nem csak nekem ilyen rosszak?

Figyelt kérdés

Nekünk egy család a szomszédunk és borzalmasak. Naponta megy az üvöltve veszekedés,verekedés, és van egy kutyájuk meg egy 6 éves gyerekük. A kutya többször akart rám támadni. Pl amikor a nyulamat vittem haza asszem az orvostól.

A puja se jobb mert konkrétan a semmiből elkezdte nekem mondani hogy még fogok halni:D


Nektek milyen szomszédos sztoriaitok vannak?



#panellakás #szomszéd #Szomszédok #Strsrvc #Szomszédos sztorik
2023. szept. 8. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Kb észrevehetetlenek. Mi vagyunk a hangosak 😅
2023. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában idősek, nem igazán mozognak-dumálnak. Van 1-2 azonban, aki kinnt a folyosón éli az életét: na ezek a durvák.
2023. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hajnalonta bagóznak. Ha éjjel nyitva hagyom az ablakot, akkor mindig bagófüst van a szobámban.
2023. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közvetlen szomszédunk. Direkt ezzek a céllal oöltöztünk ide.
2023. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
nagyon szép melle van a csajnak.
2023. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az általános iskolás évfolyamtársam az, átjárunk hozzájuk beszélgetni, sörözni, grillezni, vagy ők jönnek át hozzánk, esetleg a testvéremnél ülünk össze. Persze nem csak velük, mert ilyenkor megjelennek a haverok akik egyben a régi osztálytársak is.

Egyszer volt hogy együtt mentünk nyaralni.

2023. szept. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy primitív, dohányos gyökér. Koránkelő vagyok, úgyhogy nem erre kelek, de minden reggel fél 6, 6 körül már az udvaron füstöl, közvetlenül a kerítés mellett és közben undorítóan krákog, nem ritkán szabályosan fuldoklik. Este 10-11 tájban szintén ezzel zárul a nap. Természetesen egy nagytestű kutyát tart, de egyáltalán nem foglalkozik vele. Ennek köszönhetően szerencsétlen állatból egy idegroncs lett, szinte egész napokat végigugat, az utcai zajokra pedig idegrohamot kap, a kerítést majd' kidönti. Sétálni soha nem viszik, de legalább már időnként ki van engedve az udvarra. Régebben láncon tartotta ez a vadbarom. Szerencsére csak ritkán tartanak kerti bulit, de az mindig kritikán aluli. Iszonyúan primitív óbégatások, szégyentelen hangoskodás, gusztustalanul alpári káromkodások, szóval hozza a tőle elvárható szintet és a vendégeit is ez alapján válogatja. Elég szomorú, hogy ez a fajta úgy szaporodik az országban, mint a pockok. Különben Bp, Rákospalota.
2023. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olaszos habitusú család lakik a szomszédomban, minden este hallom, ahogy hevesen vitatkoznak valamiről, de ezt leszámítva jó fejek. Lehet velük beszélni, ha átkopogok, vagy csak rájuk írok, hogy pls. csendesebben már, akkor utána tényleg csend van, sőt általában kapok valami kis csokit vagy sört engesztelésképp másnap :D

Ha házibulit tartanak, mindig jó előre szólnak, egyeztetnek, és mivel ők így élnek, mikor évente egyszer én akarok vendégséget, lehet velük beszélni, nem fogják rámhívni a yardot 22.01-kor. Max átkopognak, vagy írnak, hogy csendesebben.

Sajnálom, hogy rossz szomszédod van, megértelek, anno én is költöztem azért, mert nem tudtam elviselni, hogy 24 órából 20-ban a mónika show-t kell hallgatni, meg a négy pulya visítását :/

2023. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy rossz szomszédaid vannak, ha teheted költözz el.


Mi külföldön élünk és dolgozunk volt pár szomszédunk már, ki is jöttünk velük de volt egy akik...nem is tudom milyen kifejezést használjak, sajnos beleestünk a csapdába, nem kicsit...nagyon.


Egy évig laktunk egy kétszintes kicsi házikóban, két lakás volt benne, egy lennt nyugdíjas házaspárral egy az emeleten ahol mi laktunk, mindketten albérlők voltunk. A ház a hegyoldalában az erdő mellett rálátás egy vízesésre és egy pazar tóra, szomszéd házak csak távolabb, így mező volt a ház körül. Reggel az őzek a ház elötti és melletti mezőn legelésztek, a gyíkok az ablakpárkányon napoztak, a méhek a ház mögötti sziklafalnál dünnyögtek, a madarak meg a közeli fákon fészkeltek és csicseregtek. Nagyon természetközeli volt és az öregek álltal mindenhol virágok voltak ültetve. Ennek ellenére 5 perc volt gyalog a tömegközlekedést elérni, 10 percre a bolt...stb Mindenben nagyon passzolt a hely és fantasztukus kilátásunk volt a nappaliból és a konyhából a tóra, a szobákból a gyönyörű erdőre és vízesésre.


DE, az idős pár állandóan a bejárati ajtó mellett napozak vagy levegőztek, így mikor mentem vagy jöttem legalább 10 percre feltartottak. Az öreg mindíg mindent jobban tudott és hallgatnunk kellett hogy kritizál mindenkit a sör mellett. Mindíg tudták mikor vagyunk otthon és az öreg feljött az emeletre, mert volt ott egy tárolószobájuk vagy ilyesmi és pont akkor kellett természetesen matatni valamit mikor a párommal együtt voltunk. Vagy csak egyszerűen feljött hallgatózni, ezt onnan tudjuk hogy épp turbékoltunk mikor megszólalt az öreg telefonja a folyosón.

Sajnos az öreg igénytelen is volt, nem kicsit...mikor főzőtt a lépcsőházba szellőztetett és ez keveredett a lakásukból áradó bűzzel/öreg szaggal. Mikor kinyitottuk a bejárati ajtót az ájjulás kerülgetett, nagylevegővel kellett végigrohanni a lépcsőházban. Soha nem takarítottak, így tele voltak bogarakkal, ezt persze csak később tudtuk meg, mikor már hozzánk is fel-feljártak annak ellére hogy nálunk mindíg rend és tisztaság volt, de a legdurvább az volt amikor nyáron a szárnyashangyák és hangyák kirajzottak, ugyanis a lépcsőház falában élltek, ez 1-2 hetes időszak volt. A folyósó fala fekete volt a hangyáktól. Persze szóltunk az öregeknek is, erre az volt a válasz hogy őket ez nem zavarja, sem a bogarak vagy rovarok a lakásban. Hiába írtottuk az öregek lakásából jött a probléma. Megesett hogy vittem le a szennyest a mosókonyhába ami egy sötét szuterin volt (hál istennek külön mosógép volt a két lakásra) és az öreg ott egy asztalon gyúrta a tésztát, a kenyeret (pék volt) az elképesztően mocskos asztalon ami kb csak lesöpört de vizet sose látott.

Majd fél évre rá jött az önkormányzat és elkezdték kivágni a gyönyörű öreg göcsörtös fákat a ház elötti utcában és lenyesni a bokrokat a ház körül, és a ház mögötti erdőben is elkezdték a "tereprendezést", mai napig nemtudjuk felfogni hogy lehet ilyen gyönyörű helyet tönkrevágni😭

Később az idősebb nőnek valamilyen tüdővel kapcsolatos betegsége lett, néha palackra kötve tudott csak lélegezni, nagyon sajnáltuk szegényt. A férje állandóan ordibált vele, ekkor a nő nyöszörgését kellett hallgatnunk. Nem tudom mi lehetett ott utána de mi akkor már költöztunk, egy évig kellett maradnunk mert nehezen találtunk másik albérletet.

2023. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban szerencsénk van, hogy két igazán problémás szomszéd az utóbbi időben költözött el. Az egyik mondjuk rendőri segítséggel, miután összefogott a fél utca, szóval ez elég sokat elárul arról az asszonyról.


Az itt maradtak pedig egész normálisak, egy kivétellel. A nőnek eléggé összevissza életstílusa van, ezért sokszor éjjel aktív, olyankor meg imád hangosan, kihangosított telefonon veszekedni a haverjaival, vagy a barátnőjével, vagy csak beszélgetni. Vagy épp ide hívja éjjelre a barátait, és vagy az ablakok alatt röhögnek, kiabálnak és cigiznek, vagy ugyanezt teszik, csak bent a lakásban.. Annyiszor szóltunk neki mi is, másik szomszédok is, mert ez a jelenség nem csak nyárra korlátozódik, de valahogy lepereg róla, egy ideje meg neki áll feljebb, hogy mi bajunk van vele. Pedig hajnali 2-3 órakor lehetne már kicsit másokra is tekintettel, mert nem kérünk sokat..

2023. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!