Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kedvelitek vagy utáljáto...

Miért kedvelitek vagy utáljátok a szomszédaitokat ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Utálom. Zajos, mindent lebetonoz.
2023. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qborka ***** válasza:

Nem foglalkozom velük, talán 4 emberrel váltok néha pár szót,1 pedig haver.


Amitől kiakadok,hogy képtelenek normális an használni a szelektív hulladékgyűjtőket.


(Bp, I.ker, nem tuom hány lakásos ház, talán 20. 17 éve itt élek. )

2023. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Alattunk lakókban nem szeretem, hogy állandóan éjjel főznek és iszonyat büdös hagyma szagú lesz lakás + nő idegbeteg és állandóan ordibál. Ezt leszámítva szeretek itt lakni és többi szomszéd is jófej :)
2023. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A felettem lakó egyetemista csaj baromi hangos, nagyon zavaró. Mással nincs bajom a házban, azzal sem, akinek a kutyája ugat néha. De puszipajtások sem vagyunk senkivel.
2023. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak köztük normálisak, akik csendesek és pár szót lehet velük néha váltani. Vannak hangosak, koszosak is, akiket nem szeretek.
2023. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alkesz öreg faszi, gyógyszerre piál, de azért minden nőnél bepróbálkozik a rohadvány. Megmindenbe beledumál. Autószerelés, kertészkedés, kerítés festés, kutya fürdetés. Bármit csinálsz, neki bele kell pofázni. Ráadásul felettébb okos dolgokat. Pl. szerinte ebben az utcában nem lehet tolatni az autóval. Nem az, hogy atartósan, hanem egyáltalán, parkoló helyről kiállni sem. Tilos.
2023. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy van akit nem szeretek, 5 éve elküldtem egyszer a picsába mert rám szállt mindenre kíváncsi volt. Azóta kerül és nem szól hozzám. Nekem ez így tökéletes. :)
2023. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mellettem két vén bolond lakik (az egyik egy ahhoz hasonló nagyokos, mint amit a 6-os hozzászóló említett). Régebben úgy viselkedtek, mintha a mi házunk/kertünk is az övék lenne. Ezt egy kerítéssel orvosoltuk, de most meg a ház előtti részünkre "szálltak rá", mert szerintük az nincs rendben tartva - ami nem igaz persze. Mindent kritizálnak, mindenbe beleszólnak, mindenért mást hibáztatnak. Az egyik azt találta ki, hogy az ő pincéjében azért van víz és azért kell állandóan szivattyúznia, mert az utca túloldalán, tőle legalább 4-5 háznyira levő pincéből nem szivattyúzzák a vizet. Mindig van valami bajuk velünk is, amit mi igyekszünk orvosolni, de aztán kitalálnak újabbat, amibe bele lehet kötni. Az egyik szeret(ne) parancsolgatni is, de őt mostanában gyorsan le szoktam oltani. Amiért mi szólunk, azt viszont nem hajlandók megcsinálni. Az egyiknek pl. egy rozoga háza van, amiről a mi udvarunkra hullik folyamatosan a vakolat (is), de hiába szóltunk már többször, nem foglalkozik vele. Jól elvagyunk :)
2023. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pld azèrt ,mert rendetlen ès kupleràjos .Gyűjtöget.Mindent.Àgkupacok is ,ahol megèl a patkàny ès jön ,megy.Rànöveszti a kerítèsre a növènyeit.. Felajànlottam a segítsègem,de nem kell neki,mi meg nèzzük a szart.
2023. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk minden OK, ő mindig érintkezésmentes kiszállítással rendeli a kaját. Jön a futár, s leteszi a rendelést az ajtaja elé.


Aznap ingyen eszek.

2023. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!