Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen bicskanyitogató dolgok...

Milyen bicskanyitogató dolgok vannak a lakhelyeteken?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
ha tudnád hol lakunk;D Rosenheim belvárosa, lakótelep. itt aztan minden nemzetség van, csak német nincs:D gondolhatod... szerbek, horvatok, szlovákok, magyarok, tiszta balkán. hangosak mint a ku*va élet. na meg a csaj alattunk se halk ha épp suvickolják:D
2023. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kitana. ***** válasza:
95%
Kutyakaki az utcán.
2023. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Pld:

Bicskanyitogató cigány gyerekek.

Ostorral csapkodók.

Éjjel-nappal zenét bömböltetők.

2023. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lécci írjátok hol laktok pl. paneltelep, kertváros, belváros stb
2023. okt. 1. 19:51
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

A szomszednőn kivul(aki lek-z engem, nyomul a pasimra, es mindenèrt inzultal, telefüstoli a lakásom, es ugy kell b.sznia hog, az egész utca hallja, es akire többször hivtak már rendőrt még a cigók is akik remélem egyszer agyon is verik🙏)na őt leszámítva csak az ha sötétben megyek ki egyböl betalál vki pl ad pénzt menjek el neki a boltba(de vmi drogosnak néz ki akirol nem tudni mit akar), vagy ha vmi nekem kéne pl lomtalanitáshoz segitseg egybol jönne 10 cigó is "segíteni", folyamat átkopog vki kérincsélni is, de ami az általános hogy kizárólag rosszindulatú hazugságok pletykák terjengenek csak es mindig. Mindenki utál mert magyar vagyok, mert szép nö vagyok, mert tanult vagyok, mert jó munkám van, mert van egy barátom aki szeret, hű, fel tudnának nyársalni is, meg el akarnák venni mindenem is meg lejáratni bárhol.

Amolyan 8 ker fíling.


Amúgy minden jó, csendes utca tiszta levegö, alig van forgalom, tiszta közeg, a rendőrök 2 perc alatt kint vannak, ha van vmi, mert "készenletes" ismert terület, igazából az ajtómat is egy gyerek is be tudná rúgni, mégse tör be senki.

Kopkop

2023. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5


mi leszoktunk kopogni es megkerdezzük beszállhatnánk-e mi is, vagy csak nyomjuk hosszan a csengőt, akkor szokták halkabbra venni a prütykölést:D

2023. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Piás kisebbség
2023. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pesti Útonállók Független Szövetsége
2023. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezek nem problémák. Mondjuk a cigányok igen, de azonkívül egyik sem az.
2023. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik óvónő a vezető védelmező szárnyai alatt nyugodtan bánthatta a gyerekeket és senki nem tett semmit

3ezres község

2023. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!