Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szolnok legjobb városrészei?

Shepherd91 kérdése:

Szolnok legjobb városrészei?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leginkább ott élőktől, vagy korábban ott lakóktól szeretnék véleményeket kapni szolnoki, kertes, családiházas övezetekről. Hol érdemes tervezni, ingatlant vásárolni?

Jöhet minden: közlekedés, infrastruktúra, bevásárlás, iskolák, óvodák, szomszédság stb. Előre is köszönöm!



2023. okt. 7. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
97%

Szandaszőlős: A délutáni csúcsforgalomban nehéz a ki-be jutás a városba. De egyébként az embereket tekintve jó hely. Bevásárlás, suli, egyéb, majd más írja.

Kertváros: Erről annyira nem lehet hallani semmit, hogy tuti ez is igen nyugodt, békés rész lehet. :) Viszont nem hiszem, hogy itt különösebben bármi is lenne. Viszont még itt is nehéz a csúcsidőben a közlekedés a városba. A Tisza híd miatt.

Áchim András úti rész: Vosztok, Zagyván túl. A közlekedés jó, de gyalog sincs messze a város. Nyugodt, jó hely. Túl nagy bevásárlási lehetőségek nincsenek, egy Sparról tudok azon a részen.

Vigyázz, a Besenyszögi út jobb oldala, kifelé a városból, már nem érvényes, nem értendő ide!

Pletykafalu: Lakott ott ismerősöm, jártam egy ideig oda dolgozni, nem tapasztaltam, hogy problémás lenne. De biztos meg kell nézni melyik részére költözik az ember. Buszközlekedés elfogadható a városba, bevásárlás szempontjából meg ott van a Tesco.

Azt hiszem ezzel ki is merítettem a szóba jöhető kertesházas részeket.

2023. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!