Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tárnokiak! Melyik Tárnok...

Réti bubuzér kérdése:

Tárnokiak! Melyik Tárnok legjobb része, illetve melyek azok a városrészek, amiket érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kiköltözni a városból, kell a gyerekekbe a kertes ház... Olvasgatom a hirdetéseket, hogy Falu, Újtelep, Liget, de sajna gőzöm sincs, hogy melyik milyen. Segítsetek lécci! :)

2013. máj. 8. 13:50
 1/5 dickharta ***** válasza:

az újtelep sivár még. szerintem a legjobb a liget,ha azt hívják annak ahol a tó van. na ott állati jó lenne lakni! de azok azt hiszem zártkertek. vagyis csak kis ház lehet a telkeken. kis csalással 40 m2 alapú. ha megteheted építs egy olyat magadnak! :) lenne egy szép tavatok is! ez a ligeti rész szerintem 50-60 házból áll. és a legtöbben csak hétvégén vannak kint. 2 perc az m7 es! a múltkor hallgattam,hogy az még egy kicsit zavaró is,hogy hallani a 'sztrádazajt'. de lehet megszokható.

tárnok maga bent a fauban olyan ,mint az összes hasonló nagyságú község.

2013. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:
a tavas részre pont ezért ritkábban járnak buszok, tehát a családnak tuti kell autó, ha több gyerek van, akkor meg akár mind a két szülőnek. A tó környékén, pont az üdülő övezet révén több a betörés.
2013. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Bérelni szeretnék egy házat, és a falu részen van 1-2 kiadó.
2013. máj. 14. 13:49
 4/5 Rothenberger ***** válasza:
Az Érdhez közelebb eső részek problémásabbak szerintem. Arra azért ne számíts, hogy minden sarkon kirabolnak, nem jellemző az ilyesmi. Inkább vagány taknyosok jellemzőek akik rongálnak. Összességében jó hely. A mobilitás viszont fontos kérdés. A MÁV nem alternatíva az autóval szemben... Én pl. bringával járok pestre ha valami dolgom van...
2013. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem alternatíva a vonat az autóval szemben.Megnézem mikor érsz be kelenföldre 13 perc alatt kocsival szabályosan haladva.
2015. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!