Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprém miért van ennyire...

Veszprém miért van ennyire felhype-olva?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem fel Győrbe. Veszprémre már egyáltalán nem vágyok vissza, unalmas lepratelep. Buszok alig járnak, boltok alig vannak, logikátlan az egész közlekedés. Az egész Veszprém egy belvárosból all, kertvárosból, egy lakótelepből amely majdnem akkora fél Győr, és Kádárta, Gyulafirátot valamint Hajmáskér mert azt külön falunak nem lehet nézni.

EKF miatt sem lett olyan hú de amazing város.



2023. okt. 14. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szép város pedig.
2023. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy ott élőként nem nagy szám, de csak turistaként, nagyon szép.
2023. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Veszprém baromi egyszerű kis város, de azt lehetetlen tagadni, hogy nagyon szép. Igen, sajnos anno a 70-es években a gyönyörű belváros jelentős része le lett tarolva és annak helyén állnak az ocsmány szocreál épületek, de az óváros, vár, völgyhíd és annak környéke csodálatos szerintem. Én rengeteg helyen jártam, sok városban laktam, de veszprémhez mindig visszahúzott a szívem. Egyszerűen jó hangulata van a városnak. A közbiztonság is jó, soha semmi gond nem ért ott.
2023. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Veszprém egy nagy 0
2023. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Veszprém tele van elégedetlen, mindenre puffogó emberekkel. Semmi sem jó, ha valami fejlesztés van a város érdekében, az szar, ha semmi nem történik, akkor az is szar! Ilyen szintű város iránti gyűlölettel talán csak Sopronban találkoztam még. Pedig az ország talán legjobb terülén fekvő város a balaton és a bakony között. Maga a város is tele van szép hangulatos utcákkal. Aki nem alapból egy negatív, mindenre fröcsögő ember, az veszprémben tud boldogulni.
2023. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert idén Európa Kulturális Fővárosa.
nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert Veszprém nem egy túl szerethető város , pár éve élek itt és ruhellem, elismerem hogy a vár és a sed völgy szép, de ettől eltekintve a lakótelepekre és a sorhazas részekre vagy az családi házas ovezeteire semmi fejlesztési pénz szinte nem jut, kb 40-50 éve itt komoly fejlesztés nem volt. Persze a turistáknak lehet a várat és a sed völgyet mutogatni meg az állatkertet, de a legtöbb ember nem itt él. Meg mindig villognak vele hogy közel van a Bakony és a Balaton, na ja , de ezekért a szép helyekért menni kell, nem helyben vannak...
nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!