Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha megkérdeznék egy szomszédos...

Ha megkérdeznék egy szomszédos országban élő fiatalt,ki az az Azahriah tudná rá a választ?

Figyelt kérdés
Természetesen nem magyar fiatalt,hanem egy románt,ukránt,lengyelt,stb.Tudnák miről beszélek?

2023. okt. 20. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Azahriahot csak Magyarországon ismerik
Külföldön is népszerű az Azi,ott is tudják kicsoda ő
Magyarországon sem tudják sokan ki ő
Egyetlen magyar előadó sem tud befutni külföldön
Az omega volt az egyedüli magyar együttes amit külföldön is ismertek és ez így is marad
40 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tik Tokon szoktam írogatni külföldi csajoknak majd megkérdezem az egyiket.Legfeljebb visszakérdeznek hogy az milyen betegség?
2023. okt. 20. 10:43
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A többség itt se tudja. Én pl gyakorikérdéseken kívül nem is találkoztam még a nevével.
2023. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek külföldi tévéadók mikor hívják meg Azahriahot hogy lépjenek fel náluk és adjon nekik interjút mint az Omegát.
2023. okt. 20. 10:50
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én a jegyeladós sztoriig életemben nem hallottam róla.


Gondolom aki szereti a nyálpoprap tömegtermékeket, az ismeri, legalábbis a régióban, mert vannak angol és kevert számai ahogy láttam.

2023. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lett volna az a wc-s dolog én sem tudnék a létezéséről, mondjuk azóta sem többet...
2023. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Te mennyire ismered a külföldi országok híres előadóit?

Szerintem nagyjából ugyanannyira ismerik Azariah-t külföldön.

2023. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

6osnál a pont. Te mennyire ismered pl Szlovákia vagy Lengyelország helyi zenészeit?

Ja, pl ott a TATU, a két leszbikus tinilány Ukrajnából.... ja... hogy ők már MILFek azóta? Ebből az évezredből kéne? Hááát...:D


Szóval elég fura gondolatmenet, hogy ismerniük kéne... De gondolom ez megint csak a szokásos vergődés, hogy valaki bebizonyíthassa saját magának, hogy Azariah valójában egy senki:D Csak tudnám mire jó ez..

2023. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Külföldön nem ismerik (Németországban élek, itt minimális az esély, hogy valaki ismerje), de azért az erős, hogy valaki Magyarországon nem ismeri, az ilyenek barlangban élnek..? Kb. mintha Orbán Viktor vagy Zimány Linda nevét nem ismernék xd Nem kell ahhoz egy hírességet szeretni, hogy legalább a nevével képben legyenek.
2023. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

"de azért az erős, hogy valaki Magyarországon nem ismeri, az ilyenek barlangban élnek..?"

Nem igazán. Értelemszerűen csak nem kísérik figyelemmel a média és/vagy a hírek azon szegmensét, ahol az illető neve felbukkanhat. Nem tudom, számora miért olyan hihetetlen ez a hozzáállás, de ha valami nem érdekel, arra sosem kattintok vagy keresek rá.

2023. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
#9 én anélkül is ismerem, hogy valaha rákerestem volna, híreket meg nem is olvasok. Vannak nevek, hírek, amik anélkül is elérik az embert, hogy foglalkozna a témával. Ezért fura számomra, hogy valaki nem ismeri.
2023. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!